Zarządzanie finansami

Szkolenia online

Szkolenia online

Szkolenia online

Uruchomiliśmy program cyklicznych szkoleń online dla użytkowników systemu bankowości elektronicznej CitiDirect BE.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów i poruszają kwestie kluczowe z punktu widzenia osób korzystających na co dzień z systemu. Zostały przygotowane w taki sposób, by krok po kroku pokazać działanie i funkcje CitiDirect BE, a tym samym pomóc użytkownikowi sprawnie poruszać się w systemie i korzystać z jego możliwości.

Tematy szkoleń obejmują pełen wachlarz zagadnień, zarówno podstawowych, takich jak logowanie do systemu, jak i bardziej zaawansowanych.

Sesje szkoleniowe prowadzone są w języku polskim, poprzez platformę ZOOM. Podczas sesji zapraszamy do aktywnego zadawania pytań.

W celu zapisania się na szkolenie prowadzone w języku angielskim, proces rejestracji należy przeprowadzić na angielskiej wersji naszego serwisu.

Trzy kroki, aby wziąć udział w szkoleniu:

KROK 1 – Wybierz temat szkolenia
KROK 2 – Znajdź dogodny termin według kalendarza szkoleń przedstawionego w tabeli poniżej:

Temat szkolenia
Dzień tygodnia
(stały, tygodniowy
plan szkoleń)
Godzina rozpoczęcia szkolenia Czas trwania szkolenia
Funkcjonowanie nowego użytkownika w CitiDirect BE:
Po ukończeniu szkolenia użytkownik zdobędzie wiedzę odnośnie logowania do systemu CitiDirect BE, aktywowania usługi MobilePASS, ustawienia strony startowej, spersonalizowania ustawień oraz dostępnych widżetów. Prowadzący wyjaśnią również jak wykonać podstawowe płatności, wygenerować raporty i wyciągi.
wtorek
czwartek
10:00 60 min
Moduł płatności, Analiza Płatności
Omówienie zagadnień dotyczących inicjowania płatności oraz autoryzacji i zwalniania przelewów. Przybliżenie funkcjonalności Citi Payment Insights umożliwiającego analizę płatności w czasie zbliżonym do rzeczywistego.
czwartek 13:00 60 min
Import, Export, AFRD
Omówienie zagadnień dotyczących tworzenia schematu importu lub exportu oraz obowiązujących formatów plików. Dodatkowo omówienie funkcji zautomatyzowanego dostarczania raportów i importu transakcji bezpośrednio z Państwa serwerów.
piątek 10:00 60 min
Raporty, zapytanie i wyszukiwanie oraz eWnioski
Przegląd najczęściej używanych narzędzi umożliwiających podgląd historii rachunków, sald oraz zaksięgowanych operacji. Obsługa platformy eWnioski, gdzie mogą Państwo zawnioskować o niezbędne dostępy w systemie.
wtorek 13:00 45 min
Citi Trade Portal:
Podstawowe informacje i obsługa modułu Citi Trade Portal, czyli platformy umożliwiającej zdalne zarządzanie transakcjami finansowania i obsługi handlu.
pierwsza i trzecia środa miesiąca (akredytywa, gwarancje, inkaso)
druga i czwarta środa miesiąca (faktoring, kredyt handlowy)
13:00 45 min
Administrowanie systemem
Omówienie czynności wykonywanych przez Administratora począwszy od stworzenia użytkownika, dodania odpowiednich uprawnień, aż po bardziej złożone zagadnienia, jak na przykład zarządzanie przepływem płatności.
poniedziałek
środa
10:00 60 min

KROK 3 – Zarejestruj się poprzez wysłanie widomości e-mail na podany adres:
szkolenia.citidirect@citi.com z następującymi danymi:

  • imię i nazwisko użytkownika w systemie CitiDirect BE,
  • login użytkownika w systemie CitiDirect BE,
  • 10 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego,
  • data i temat wybranego szkolenia.

Serdecznie zapraszamy!