Zarządzanie finansami

Citi Payment Insights

Citi Payment Insights

Nowoczesny sposób realizacji wypłat gotówkowych

Citi Payment Insights

Nowoczesny sposób realizacji wypłat gotówkowych

Citi Payment Insights

Citi Payment Insights to nowe narzędzie, które odmieni Państwa doświadczenie w zakresie obsługi płatności i zarządzania płynnością. Umożliwia dostęp do pełnej informacji oraz daje kontrolę nad płatnościami wychodzącymi i przychodzącymi na każdym etapie, za pomocą przyjaznego panelu z poziomu bankowości elektronicznej. Citi Payment Insights aktualizuje status płatności i pokazuje go za pomocą wizualnego narzędzia śledzącego (trackera) w CitiDirect BE / CitiConnect, dzięki czemu monitorowanie płatności jest tak proste jak śledzenie przesyłki kurierskiej.

Citi Payment Insights daje dużo więcej niż SWIFT gpi. Citi Payment Insights dodatkowo oferuje użytkownikom możliwość:

  • śledzenia wszystkich płatności od początku do końca dzięki prawdziwie globalnej sieci Citi
  • skorzystania z wielu dodatkowych funkcji np. potwierdzenia płatności
  • śledzenia statusu spodziewanych płatności przychodzących

Stawiamy na self-service!
Citi Payment Insights zapewni Państwu to, co w obecnych czasach niezwykle istotne:

  • łatwość w zarządzaniu płynnością firmy, dzięki pełnej kontroli na finansami
  • możliwość samodzielnej reakcji, bez formalności, bez czekania, bez konieczności kontaktowania się z Bankiem - wszystko za pośrednictwem przyjaznego modułu w ramach CitiDirect BE lub, dzięki CitiConnect, bezpośrednio w systemie księgowym klienta

Co warto wiedzieć?
Citi Payment Insights jest częścią systemu bankowości elektronicznej CitiDirect BE i nie wymaga osobnego logowania. Tym samym to funkcjonalność dostępna dla wszystkich, którzy używają CitiDirect BE/ CitiConnect – bez opłaty początkowej i miesięcznej. Nie są wymagane formularze wdrożeniowe.

Więcej informacji:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Doradcą Bankowym lub Opiekunem CitiService bądź z Pomocą Techniczną CitiDirect BE (szczegóły znajdą Państwo pod linkiem >>).