30 lat doświadczenia w obsłudze Klientów private banking

30 lat Citigold

W Citi Handlowy łączymy 153-letnią tradycję Banku Handlowego, najstarszego banku komercyjnego w Polsce, z międzynarodowym doświadczeniem Citigroup, jednej z wiodących instytucji finansowych na świecie.

Silna i stabilna pozycja banku pozytywnie wyróżnia nas na polskim rynku, a nasze 30-letnie doświadczenie w obsłudze najbardziej zamożnych Polek i Polaków, pozwala zaproponować naszym Klientom sprawdzone na całym świecie rozwiązania finansowe.

30 lat Citigold

Citigold. Sukces na Twoich warunkach.

Najważniejsze nagrody i osiągnięcia

Informacje dodatkowe

Czym jest bankowość osobista?

Bankowość osobista to dedykowana usługa dla zamożnych Klientów poszukujących indywidualnej obsługi premium oraz szerokiej palety rozwiązań finansowych sprawdzonych na całym świecie. Dzięki 30-stoletniemu doświadczeniu w obsłudze najbardziej zamożnych Polek i Polaków, Klienci Citigld zyskują profesjonalne wsparcie w realizacji celów finansowych, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej.

Jakie korzyści daje bankowość osobista Citigold?

W ramach bankowości osobistej, Klientów Citigold wspiera dedykowany Osobisty Opiekun oraz zespół specjalistów finansowych, w tym Menadżer ds. Inwestycji, Ekspert ds. Rynku Walutowego, Menadżer ds. Ubezpieczeń, a także Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych. Do dyspozycji Klientów Citigold pozostaje również całodobowa usługa bankowości telefonicznej CitiPhone® Gold, w ramach której można uzyskać priorytetową obsług.

Klienci korzystający z usługi bankowości osobistej w Citi Handlowy otrzymują profesjonalne wsparcie w decyzjach finansowych oraz dostęp do i rzetelnej analizy poszczególnych rynków czy też do dedykowanych raportów. Z myślą o Klientach Citigold, bank proponuje kompleksowe doradztwo w obszarze sukcesji majątku i planowania spadkowego.

Klienci Citigold otrzymują dostęp do zamkniętych seminariów sukcesyjnych, bezpłatnych konsultacji, a także indywidualnych strategii ubezpieczeniowych, pozwalających na zabezpieczenie przyszłości Klientów i ich bliskich. Bankowość osobista w Citi Handlowy, to również dostęp do wyselekcjonowanych przywilejów lifestylowych i bankowych w ramach największego programu korzyści Citi Specials.

Od jakiej kwoty można korzystać z bankowości osobistej w ramach Citigold?

W Citi Handlowy usługa bankowości osobistej skierowana jest do Klientów, którzy otworzą konto osobiste Citigold i najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 400 000 zł. Regulaminy dedykowanych Ofert oraz Tabela opłat i prowizji dostępne są na stronie Banku w sekcji Dokumenty.

Czy usługa bankowości osobistej posiada specjalne wymagania?

Usługa bankowości osobistej w Citi Handlowy dedykowana jest Klientom posiadającym konto osobiste Citigold.

Ważne dokumenty