KONTO OSOBISTE CITIGOLD

Sprawdź, jak zyskać do 3 000 zł na powitanie z kontem Citigold lub do 12 000 zł z kontem Citigold Private Client po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie oferty „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja Wiosna 2022.”

Więcej

Oferta oferty „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja Wiosna 2022." jest dostępna dla 200 pierwszych Klientów, którzy do 31 maja 2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty, dostępnym na stronie internetowej Banku www.citibankonline.pl/dokumenty/. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

DOSTAWY Z RESTAURACJI

Odbierz 10% rabatu lub niespodziankę płacąc kartą Citi.
Zamawiaj ulubione dania z bezpieczną dostawą do domu.

Sprawdź

Załóż konto osobiste przez selfie nawet w 10 minut!

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.