Wirtualne Seminarium na temat:

W ramach współpracy Państwa Firmy z Bankiem Citi Handlowy zapraszamy pracowników
do wzięcia udziału w Wirtualnym Seminarium na temat:

Jak sprawić, by pieniądze Cię pokochały i nie opuszczały w trudnych czasach?
Warsztaty o finansach osobistych.

Seminarium odbędzie się:

Czwartek
29 września
godz. 20:15
Zapisz się

Zapisy na Seminarium są dostępne tylko do środy, 28 września do godz. 16.00.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Podczas Seminarium Ekspert Maciej Samcik omówi:

  • Jak sprytnie zarządzać domowym budżetem? Kontrola wydatków i budowanie poduszki finansowej.
  • Co robić z gotówką, która zostaje – antyinflacyjne produkty finansowe
  • Płynność finansowa – co robić kiedy ją tracimy? Bezpieczne narzędzia finansowe wspierające domowy budżet.
  • Kredyt hipoteczny – czy nadal opłaca się kupować mieszkanie? Jak zaopiekować się już przyznanym kredytem – oprocentowanie stałe, czy zmienne? Konsekwencje wakacji kredytowych. Fakty i mity.

Eksperci biorący udział w tym Webinarium:

W dniu 29 września br. przed rozpoczęciem Wirtualnego Seminarium, otrzymasz e-mail z hasłem dostępu do transmisji live.
Do strony z transmisją przejdziesz klikając w link na górze tej strony.

Streaming odbędzie się na platformie YouTube. Podczas Seminarium będzie możliwość zadawania pytań.


Zgłoś swój udział:

Wybrane produkty

Poprzednie Webinaria

Jak zacząć inwestować? Co ma wpływ na inwestycje?
Tego dowiesz się z naszych dotychczasowych seminariów!

Ważne informacje

Oferta „Do 450 zł z CitiKontem” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 30.09.2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 31.12.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Nagroda 5 jest dostępna dla 1000 pierwszych Klientów, którzy spełnią warunki oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Do 450 zł z CitiKontem” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta.

Konta Osobiste Citigold i Citgold Private Client to rachunki płatnicze.

Oferta Citigold 7.5 obowiązuje do 31.10.2022 r. i jest skierowana do Klientów, którzy na rachunkach oferowanych przez Bank utrzymują saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 tys. zł. Szczegółowe warunki otrzymania nagród w ofercie specjalnej dla nowych Klientów zawarte są w Regulaminie oferty „Citigold 7.5” oraz w Tabeli Opłat i Prowizji dostępnych na stronie internetowej Banku.

Oferta „Pożyczka bez prowizji…i wszystko gra!” obowiązuje do 30.09.2022 r. i może powtarzać się w przyszłości. 0 zł prowizji obowiązuje dla pożyczki gotówkowej z okresem kredytowania do 36 miesięcy. Przyznanie oraz wysokość kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej klienta.

Przykład reprezentatywny dla oferty pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,66%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 17 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 20 321,13 zł, oprocentowanie zmienne 11,99%, całkowity koszt pożyczki 3 321,13 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 3 321,13 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 35 miesięcznych równych rat w wysokości 565,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 546,13 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 8 sierpnia 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta Karty Kredytowej Citi Simplicity „Jeszcze więcej na start - edycja IV” dostępna jest dla nowych Klientów. Oferta ważna do 30.11.2022 lub wyczerpania puli 5000 umów i może się powtarzać. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegółowe informacje na temat ofert, opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client, Linii kredytowej dla Klientów indywidualnych oraz Kart Kredytowych są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Organizatorem Webinarium jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16, 00–923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526–030–02–91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał w pełni opłacony („Bank”).Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
Oglądaj webinarium (live) już 29 września o 20:15
Oglądaj webinarium (live) już 29 wrześni o 20:15