Google Pay Teraz Dostępny dla kart Citi Handlowy Mastercard®

Twoja karta została usunięta z Google Pay – dodaj ją ponownie i potwierdź w Citibank Online w ciągu 3 dni.

Pamiętaj, dane umożliwiające dodanie swojej karty do Google Pay możesz sprawdzić w Citi Mobile.
(Ustawienia > Zarządzanie kartami)

Jak zacząć?

Zainstaluj. Zrób zdjęcie. Potwierdź. Gotowe.


ZAINSTALUJ

Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play i zainstaluj na telefonie z systemem Android w wersji 7.0 lub nowszej, który obsługuje technologie NFC (dostępność NFC możesz sprawdzić w Ustawieniach telefonu).

DODAJ KARTĘ

Wpisz ręcznie dane karty debetowej lub kredytowej Citi Handlowy Mastercard lub po prostu zrób telefonem jej zdjęcie. Następnie uaktywnij kartę wpisując jednorazowy kod przesłany w SMS.

POTWIERDŹ DODANIE KARTY

Zaloguj się do Citibank Online lub Citi Mobile, w sekcji Najbliższe Zdarzenia (lewy dolny róg po zalogowaniu) wybierz kartę i potwierdź jej dodanie do portfela Google Pay.

GOTOWE!

Możesz płacić zbliżeniowo telefonem z kartą dodaną do Google Pay. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala w sklepie.

Jeśli masz więcej niż jedną kartę Citi Handlowy Mastercard (np. kredytową i do konta) możesz dodać wszystkie powtarzając krok 2 i 3. Aby ustawić kartę, jako domyślną kartę w aplikacji, wejdź w szczegóły karty i ustaw jako domyślą do płatności zbliżeniowych.

Jak płacić?

Ta sama karta. Te same miejsca. Jeszcze prościej.

Nie musisz już szukać portfela przy kasie. Kartą płatniczą w Portfelu Google zapłacisz wszędzie tam, gdzie kartą plastikową.

Aby się upewnić, czy terminal obsługuje płatności zbliżeniowe, sprawdź czy jest na nim jedna z tych naklejek:

Z Google Pay nie musisz za każdym razem podawać danych karty przy płatnościach online. W wielu aplikacjach mobilnych oraz w Internecie - wystarczy kliknąć na przycisk „Zapłać Google Pay”.

Pytania i odpowiedzi

Informacje dodatkowe

  • Informacje dodatkowe

    Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym. Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated. Źródło: https://www.nbp.pl/systemplatniczy/karty/q_01_2019.pdf

    Zgodnie z Wykazem Usług reprezentatywnych Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

    Bank Handlowy w Warszawie S.A. Przyznanie Karty Kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta. Regulamin Kart Kredytowych oraz Tabela Opłat i Prowizji znajdują się na stronie Banku w zakładce dokumenty. RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów grupy Citigroup Inc.

  • Przykład Reprezentatywny

Dokumenty do pobrania