Pożyczkę możesz wykorzystać na konsolidację różnych zewnętrznych zobowiązań i dzięki temu obniżyć ratę.

KREDYTÓW W INNYCH BANKACH

kredytów w innych bankach

ZADŁUŻENIA NA KARCIE KREDYTOWEJ

zadłużenia na karcie kredytowej

ZADŁUŻENIA NA LINII KREDYTOWEJ

zadłużenia na linii kredytowej

  • Cały proces od spisania wniosku po zawarcie umowy i wypłatę środków przejdziesz bez wychodzenia z domu. Aby poznać szczegóły oferty możesz zostawić dane kontaktowe wypełniając krótki formularz przez Internet – doradca oddzwoni i przyjmie wniosek przez telefon.
  • Decyzja kredytowa bez zbędnych formalności
  • W przypadku Klientów posiadających już produkt kredytowy w Citi Handlowy, możliwe jest udzielenie pożyczki nawet bez dokumentów dochodowych.
  • Spłata w równych miesięcznych ratach. Sam dostosowujesz ich liczbę do swoich potrzeb i możliwości. Możesz wybrać nawet do 120 rat.
  • W każdej chwili możesz dobrać dodatkowe środki lub spłacić całą kwotę wcześniej.

  • Oprocentowanie zmienne od 11,49%
  • Odsetki są liczone od malejącego kapitału pozostałego do spłaty.
  • W zależności od aktualnie obowiązującej oferty bank może naliczyć prowizję oraz miesięczną opłatę operacyjną 30 zł lub 40 zł.

Jeżeli jesteś już naszym Klientem zaloguj się do serwisu Citibank Online aby sprawdzić swoją ofertę.
Jeżeli jesteś nowym Klientem wypełnij formularz i przedstawimy Ci szczegóły oferty dla Ciebie.

Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny?

Krok 1

Zamawiasz rozmowę z Doradcą klikając APLIKUJ powyżej i wypełniając formularz kontaktowy

Krok 2

Podczas rozmowy wspólnie ustalacie warunki pożyczki oraz spisujecie wniosek kredytowy

Krok 3

Wydanie pozytywnej decyzji kredytowej i zawarcie umowy

Krok 4

Wypłata środków

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY DLA POŻYCZKI KONSOLIDACYJNEJ:


Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 000 0001538; NIP: 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał został w pełni opłacony.
Oferta dla klientów, którzy przeniosą zobowiązania do Banku Handlowego w Warszawie S.A. Okres kredytowania od 9 miesięcy do 10 lat. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy na dzień spisania wniosku o pożyczkę gotówkową nie posiadają pożyczki gotówkowej w Banku Handlowym w Warszawie S.A. oraz kwota konsolidowanych zobowiązań zewnętrznych wyniesie co najmniej 10 000 zł. Tabela Opłat i Prowizji stanowi część umowy pożyczki gotówkowej, która znajduje się na stronie citibank.pl/dokumenty. Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Pożyczka gotówkowa oprocentowana jest według zmiennej stopy procentowej. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości rat przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia. Ostateczna stawka oprocentowania i prowizji zależy m.in. od: kwoty kredytu, okresu spłaty i indywidualnej oceny zdolności kredytowej przez bank. Oprocentowanie jest ustalane indywidualnie i składa się ze stawki WIBOR 3M oraz stałej stawki marży banku może wynieść od 11,49%. Prowizja ustalana jest indywidualnie i może wynieść 0%.
Oferta obowiązuje do 31.03.2024 r.
Oferta może powtarzać się w przyszłości

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


Dokumenty

Spełniaj marzenia z lekkością. Skorzystaj z prowizji 0%.