Menedżer Inwestycyjny

Współpracuje z Osobistym Opiekunem, aby poznać i zrozumieć cele finansowe Klienta. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku wypracowuje wspólnie z Klientem indywidualną strategię inwestycyjną.

Ekspert ds. Rynków Walutowych

Zajmuje się bieżącą analizą rynku walutowego i zachowań kursów walut. Służy informacją nt. sytuacji makroekonomicznej czy wymiany walut.

Menedżer ds. Rozwiązań Ubezpieczeniowych

Prezentuje pełną ofertę produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Szczegółowo bada potrzeby Klienta w zakresie budowania kapitału i zabezpieczenia przyszłości. Na tej podstawie wybiera najbardziej odpowiednie produkty. Swoje rekomendacje wyjaśnia na podstawie konkretnych wyliczeń i przykładów.

Spotkaj się z ekspertami Citigold w wybranych oddziałach

Prestiżowe lokalizacje dla wyjątkowych Klientów

Wyjątkowa obsługa Klienta Citigold to także najlepsze lokalizacje. Zobacz nasz nowoczesny Oddział Citigold w prestiżowym biurowcu Q22 w Warszawie.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.