Wyjeżdżam za granicę

Status Citigold

Jeśli jesteś Klientem Citigold w swoim kraju, będziesz nim także w Polsce. Jeśli jesteś Klientem Citigold w Polsce, będziesz nim także w innym kraju. Wystarczy spełnić warunki bezpłatnego prowadzenia konta w jednym kraju.

Zapytaj Opiekuna o szczegóły

Citigold Lounge Pass

Klientów Citigold zapraszamy do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach). Usługa jest dostępna z kartą Citigold Lounge Pass - jej posiadacz może w danym miesiącu skorzystać z 2 bezpłatnych wejść do saloniku (2 wejścia posiadacza karty lub jedno wejście posiadacza karty z jedną osobą towarzyszącą). Kolejne wejścia oraz wejścia Klientów, których saldo jest niższe od wymaganego, są płatne zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji.

Karta Citigold Lounge Pass jest dostępna po zalogowaniu do Citibank® Online w sekcji Moje Finanse, pod listą produktów. Elektroniczną wersję karty masz pod ręką w każdej chwili, nie zgubisz jej a jej data ważności jest na bieżąco aktualizowana w systemie. W celu identyfikacji przez pracownika saloniku na lotnisku wystarczy przedstawić kartę w formie elektronicznej, wyświetlając ją na ekranie smartfona. Jeśli nie chcesz logować się do konta na lotnisku, możesz zrobić zdjęcie (print screen) elektronicznej karty lub ją wydrukować z Citibank® Online.

Karta przysługuje Klientom, którzy posiadają konto Citigold lub Citigold Private Client, na którym jest utrzymywane średnio miesięczne saldo minimum 300 000 zł i Klientowi nie została wydana karta debetowa World Elite™ Debit Mastercard®.

Wyjeżdżam za granicę

Podróżuję

Nieważne czy wyjeżdżasz za granicę służbowo czy na wakacje. Pracujemy po to, by chwile, które tam spędzisz były jak najprzyjemniejsze. Korzystając z naszych usług wypłacasz gotówkę bez prowizji, korzystasz z bezpłatnych kont walutowych czy rabatów w wielu hotelach czy restauracjach.

Dowiedz się więcej
Przeprowadzam się za granicę

Przeprowadzam się do Polski lub za granicę

Rozumiemy jak trudno podjąć decyzję o przeprowadzce. Dzięki naszym produktom i usługom przeprowadzka za granicę będzie dużo łatwiejszym wyzwaniem.

Dowiedz się więcej
Wyjeżdżam za granicę

Inwestuję na światowych rynkach

Chcesz inwestować na rynkach zagranicznych – zasługujesz na bank, który będzie posiadał globalne możliwości. Z nami możesz inwestować za pośrednictwem wielu funduszy inwestycyjnych, korzystać z bezpłatnych kont walutowych czy negocjować kursy wymiany walut.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.