Zarządzanie finansami

Citi Specials

Program Korzyści Citi Specials

Atrakcyjne rabaty z Korporacyjną
Kartą Płatniczą Citibank

Citi Specials

Atrakcyjne rabaty z Korporacyjną
Kartą Płatniczą Citibank

Rabaty, nagrody, niespodzianki

Sprawdź atrakcyjne rabaty z Korporacyjną Kartą Płatniczą Citibank

Rabaty nawet do 50% czekają w wielu sklepach i punktach usługowych w całej Polsce. Wystarczy zapłacić Korporacyjną Kartą Płatniczą Citibank i poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania ze zniżki. W programie znajdziesz m.in. zniżki na zakupy, specjalne oferty na podróże, rabaty w naszym programie restauracyjnym i wiele, wiele innych!

Aby sprawdzić listę wszystkich zniżek, należy wejść na stronę Programu Citi Specials i wybrać swoją kartę, a następnie zobaczyć dedykowane jej oferty.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Prosimy o kontakt z Doradcami CitiService.

+48 (22) 690 19 81

Połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora.

Dodatkowe informacje

Aby skorzystać z rabatu należy poinformować obsługę o zamiarze zapłaty Korporacyjną Kartą Płatniczą Citibank przed wystawieniem rachunku. Bank nie odpowiada za ewentualną odmowę przyznania zniżek przez wymienione sklepy i punkty usługowe oraz wycofanie się partnera z Programu Korzyści Citi Specials. Wysokości rabatów mogą ulec zmianie.

Jeżeli w punkcie sprzedaży należącym do Programu Korzyści Citi Specials nie otrzymałeś rabatu, możesz domagać się zwrotu kwoty rabatu. W przypadku nie otrzymania rabatu, prosimy o poinformowanie o tym fakcie Biuro Obsługi Kart Korporacyjnych pod numerem telefonu +48 22 692 25 52.