Biuro prasowe

Wszystkie informacje

Wszystkie informacje

23 listopada 2022

Citi Handlowy po raz dziewiąty liderem rynku Cash Management w Polsce

Po raz dziewiąty z rzędu Citi Handlowy znalazł się na czele rankingu Cash Management magazynu Euromoney w kategorii Market Leader. W plebiscycie, w którym oddano ponad 21 500 głosów, osoby odpowiedzialne za zarządzanie finansami w firmach oceniały rozwiązania z obszaru bankowości transakcyjnej.

Citi Handlowy oferuje klientom korporacyjnym szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań z zakresu zarządzania finansami. Stawia na rozwój narzędzi, które dają możliwość natychmiastowej reakcji i cyfrowych rozliczeń w czasie rzeczywistym.

- Jesteśmy partnerem firm w realizacji ich biznesowych ambicji i planów rozwoju zarówno lokalnie, jak i globalnie. W czasie niepewności rynkowej, wyzwań związanych z łańcuchami dostaw i płynnością finansowania pozostajemy stabilną instytucją z globalnym know-how. Cieszymy się, że nasze rozwiązania, które nieprzerwanie udoskonalamy, są doceniane przez naszych klientów – mówi Ivan Vrhel, członek Zarządu Banku, szef pionu Treasury and Trade Solutions Citi Handlowy.

Klienci doceniają strategiczne i proaktywne wsparcie banku przy zmianie modelu biznesowego, a także w procesie wchodzenia na nowe rynki oraz budowania bezpiecznych relacji z nowymi kontrahentami. Bank pomaga w prowadzeniu biznesu na wielu rynkach jednocześnie, oferując kompleksowe rozwiązania zarządzania środkami, w tym płatnościami, należnościami i strukturami płynnościowymi. Umożliwia realizowanie płatności w ponad 200 walutach, z każdego miejsca na świecie w systemie bankowości elektronicznej CitiDirect. Na bieżąco ułatwia dostosowanie rozliczeń do zmian otoczeniu regulacyjnym. Rozwiązania transakcyjne oferowane przez Citi Handlowy, w połączeniu z możliwościami globalnej sieci Citi, umożliwiają skalowanie biznesu na rynkach międzynarodowych, wprowadzanie sprzedaży on-line, zmniejszanie kosztów i płynne rozliczanie należności. Dzięki analizie danych i raportowaniu, a także inteligentnym rozwiązaniom opartym na Artificial Intelligence, zapewnia też wsparcie w podejmowaniu decyzji w czasie rzeczywistym.

Euromoney Cash Management Survey to prestiżowy ranking realizowany cyklicznie przez Euromoney Magazine. Uwzględnia czołowe instytucje finansowe zajmujące się bankowością transakcyjną. Jest uznawany za najbardziej wszechstronne i miarodajne podsumowanie rynku w tym zakresie. Pełne wyniki tegorocznej edycji „Euromoney Cash Management 2022” są dostępne pod linkiem: https://www.euromoney.com/surveys/cash-management-survey.

powrót