Dlaczego Masterpass jest tak bezpieczny?Weryfikacja każdej płatności

Każda Twoja płatność weryfikowana jest jednorazowym hasłem lub PINem.Ochrona danych

Dokonując płatności, nie podajesz pełnych danych dotyczących Twojej karty.Ochrona w przypadku nieautoryzowanych transakcji

Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje.

Jednocześnie przypominamy o kilku ważnych zasadach, które pomogą chronić Twoje finanse przed niepowołanym dostępem:

  • Nie instaluj oprogramowania z niezaufanych źródeł. W przypadku instalacji aplikacji, korzystaj wyłącznie z oficjalnych, udostępnionych przez producentów systemu sklepów z aplikacjami (Google Play, Apple App Store, Windows Phone Store).
  • Upewnij się, że na swoim urządzeniu mobilnym posiadasz najnowszą wersję systemu operacyjnego dostarczanego przez producenta i pamiętaj, aby regularnie go aktualizować.
  • Upewnij się, że na telefonie, za pomocą którego korzystasz z usługi Android Paid, posiadasz aktualne oprogramowanie antywirusowe od renomowanych producentów.
  • Zalecamy wyłączenie opcji „Zezwalaj na instalację aplikacji ze źródeł innych niż sklep Play” – bank nigdy nie poprosi Cię o jej włączenie.
  • Nie udostępniaj swojego urządzenia mobilnego osobom trzecim, ani nie pozostawiaj go w miejscach publicznych bez nadzoru.

Chcesz dowiedzieć się więcej o łatwych płatnościach portfelem Masterpass? Kliknij tutaj

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.