Dokument „Zestawienie opłat” i „Roczne zestawienie opłat i kosztów dla produktów inwestycyjnych” wysyłany przez Bank

Bank wysyła do swoich Klientów min. raz w roku dokument „Zestawienie opłat” dotyczące rachunków płatniczych Kont Osobistych oraz Rachunków Oszczędnościowych, „Zestawienie opłat” dotyczące Kart Kredytowych Citibank oraz „Roczne zestawienie kosztów i opłat” dla produktów inwestycyjnych.

Więcej

Poznaj 8 zasad bezpiecznych zakupów w Internecie

Nie ulega wątpliwości, że zakupy online cieszą się coraz większą popularnością. To wygodne rozwiązanie oszczędza sporo czasu i pozwala ominąć kolejki. Niestety, tak jak i w realnym świecie, podczas zakupów wirtualnych możemy paść ofiarą przestępców. Citi Handlowy radzi, co zrobić, aby zakupy w sieci były jak najbardziej bezpieczne.

Więcej

Sprawdź, czy system operacyjny na urządzeniu, z którego korzystasz, jest aktualny

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższych standardów bezpieczeństwa, od dnia 11 sierpnia 2017 r., dostęp do Citibank Online nie będzie możliwy dla poniższych kombinacji przeglądarek i systemów operacyjnych. Dodatkowo, od dnia 18 sierpnia 2017 r., nie będzie także możliwe korzystanie z aplikacji Citi Mobile za pomocą urządzeń z systemem Android w wersji poniżej 4.4.

Więcej

Smishing

Smishing to metoda wykradania środków z kont bankowych z wykorzystaniem fałszywych wiadomości SMS. Do użytkownika wysłana zostaje wiadomość namawiająca do podjęcia działania, w której ofiara proszona jest o podanie nazwy użytkownika i hasła do aplikacji bankowej lub systemu transakcyjnego, danych karty kredytowej, PIN-u, czy dokonania przelewu bądź otworzenia załączonego linku. Zobacz, jak możesz się przed tym chronić.

Phishing

Phishing to fałszywe wiadomości e-mail rozsyłane przez oszustów podszywających się pod zaufane instytucje bądź firmy. Zwykle zawierają one załączniki lub prośbę o podanie poufnych danych takich jak nazwa użytkownika i hasło do aplikacji mobilnej lub systemu transakcyjnego, numer karty kredytowej, czy jednorazowy kod autoryzacyjny. Wiadomości takie mogą też zawierać link do fałszywej strony internetowej serwisu transakcyjnego Twojego banku, która wygląda niemal identycznie jak oryginalna.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.