Bankuj bezpiecznie w Citi Handlowy

Bezpieczeństwo jest dla Ciebie priorytetem. W Citi Handlowy rozumiemy to doskonale. Dlatego dajemy Ci do dyspozycji szereg rozwiązań, dzięki którym wykonasz transakcje, zapłacisz za zakupy czy też otworzysz nowy produkt bezpiecznie – nawet bez wychodzenia z domu!

Płać kartą zbliżeniowo bez kontaktu z terminalem – nawet do 100 zł.
Płać tym, co masz zawsze przy sobie – telefonem.
Wykonuj transakcje online – bez wizyty w oddziale.
Zlecaj transakcje prosto z telefonu - w aplikacji.
Za zakupy online zapłać kartą lub szybkim przelewem.
Aplikuj o kartę kredytową w pełni online.
Otwórz konto zdalnie bez wizyty w placówce.
Unikaj kontaktu z gotówką. W sklepie płać kartą.
Weż pożyczkę bez wychodzenia z domu.

Aby zapewnić Ci pełne wsparcie, przygotowaliśmy zestaw praktycznych wskazówek i najbardziej aktualnych informacji.


Bankuj z domu

Większość spraw załatwisz bez wychodzenia z domu i bez wizyty w placówce.
Nasza bankowość internetowa Citibank Online jest do Twojej dyspozycji 24/7. Za pomocą Citibank Online oraz Citi Mobile szybko i wygodnie dokonasz bieżących operacji bankowych.

Zaloguj się do Citibank Online Pobierz aplikację Citi Mobile

Pomoc kredytowa

W tym szczególnym czasie możesz potrzebować więcej czasu na spłatę kredytu lub po prostu dodatkowej gotówki. Dlatego proponujemy Ci:Jak teraz pracujemy?

Ponieważ podchodzimy ze szczególną troską do kwestii zdrowia i bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników, rekomendujemy, żeby formalności bankowe załatwiać za pomocą kanałów zdalnych. Zobacz, jak działają nasze pozostałe kanały obsługi:Zakupy online

ZAPŁAĆ KARTĄ

Zakupy bez wychodzenia z domu? Jak najbardziej! Zapłać za nie bezpiecznie kartą kredytową lub debetową. Wszystkie nasze karty posiadają funkcjonalność płacenia przez Internet. A dodatkowo Twoje transakcje są zabezpieczone technologią 3D-secure.

Dowiedz się jak płacić kartą online

Na karcie debetowej opcję płatności on-line musisz aktywować w Citibank Online. Przez Internet zmienisz także limity transakcji dla płatności online kartą kredytową i debetową.

Zaloguj się do Citibank Online i zarządzaj swoimi kartami

ZAPŁAĆ SZYBKIM PRZELEWEM

Za zakupy możesz też bezpiecznie zapłacić szybkim przelewem, wybierając opcję „Płacę z Citi Handlowy”. Teraz jako źrodło środków możesz wybrać nie tylko konto osobiste, ale także rachunek karty kredytowej. Oczywiście, bez żadnych opłat.

Więcej o szybkich przelewachWizyta w sklepie

Jeśli potrzebujesz pójść do sklepu, zachowaj maksimum bezpieczeństwa, w tym płacąc za zakupy:


Płać kartą zamiast gotówką

Za niezbędne zakupy płać kartą kredytową lub debetową - wygodniej, bezpieczniej, bez gotówki w ręku.

Sprawdź, dlaczego jeszcze warto płacić kartą – odkryj ponad 300 ofert specjalnych w Programie Korzyści Citi Specials.

Sprawdź

Płać zbliżeniowo

Płacąc kartą kredytową lub debetową pamiętaj o możliwości płatności zbliżeniowych. Nie wypuszczaj karty z ręki, a przy mniejszych transakcjach nie musisz wpisywać PIN-u na terminalu.

Od 21 marca 2020 wszystkimi kartami płatniczymi Citi Handlowy zapłacisz zbliżeniowo do 100 zł bez konieczności wprowadzania kodu PIN (dotychczas 50 zł) w terminalach POS, które zostały dostosowane do zmiany limitu.

Sprawdź

Płać telefonem

Za zakupy bezpiecznie zapłacisz tym, co masz zawsze przy sobie – swoim telefonem. Dodaj kartę kredytową i debetową Mastercard do aplikacji Google Pay lub dodaj kartę do Apple Pay i płać bezpieczniej – bez gotówki – i wygodniej.

Sprawdź Apple Pay dla telefonów z systemem iOS
Sprawdź Google Pay dla telefonów z systemem Android

Uwaga oszust!

Komenda Główna Policji oraz FinCERT.pl – BCC ZBP ostrzegają przed oszukańczymi ogłoszeniami związanymi np. potrzebą zapłaty za szczepionkę przeciwko koronawirusowi COVID-19, czy przejęciem przez NBP środków klientów zdeponowanych w bankach jako tzw. rezerw krajowych NBP. Ostrzegamy przed fałszywymi informacjami dotyczącymi epidemii koronawirusa (COVID-19) nakłaniającymi klientów banków do dokonywania transakcji finansowych. Niniejsze ostrzeżenie jest adresowane do klientów wszystkich polskich banków.

Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą internetowego oszustwa, zgłoś to jak najszybciej do swojego banku, najbliższej jednostce Policji a następnie zespołowi reagowania na incydenty CERT.PL (pod adresem https://incydent.cert.pl/). Wskazane powyżej instytucje przekażą Ci informacje na temat kolejnych kroków/działań.

Dowiedz się więcej


Pamiętaj! Citi Handlowy nigdy nie prosi w wiadomościach E-mail/SMS o:

  • podawanie poufnych danych, w tym: jednorazowych kodów autoryzacyjnych SMS, danych kart płatniczych, kodu PIN do karty, danych dotyczących telefonu (np. numeru, marki, modelu posiadanego aparatu),
  • instalowanie / aktualizację oprogramowania lub certyfikatów bezpieczeństwa na komputerze/telefonie

Więcej przydatnych informacji o bezpiecznej bankowości można znaleźć na naszej stronie internetowej: tutaj


INFORMACJE DODATKOWE

Aktualne informacje na temat COVID-19 znajdziesz również tutaj: