Wolontariat pracowniczy
Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga
26 maja 2007
Wolontariusze z Citi Handlowy dla dzieci z Domu Dziecka26 maja br. siedemdziesięcioro pracowników Pionu Finansowego Citi Handlowy poświęciło na pracę na rzecz Domu Dziecka w Równem oraz jego wychowanków jeden dzień z wyjazdu integracyjnego.

Wolontariusze z Citi Handlowy zbudowali wiatę rekreacyjną, zagospodarowali wokół niej teren sadząc kwiaty i krzewy. Ponadto odnowili elewację kotłowni, meble ogrodowe i urządzenia rekreacyjne z placu zabaw dla dzieci, który został gruntownie przebudowany. Wszystkie prace sfinansowane zostały z funduszy przekazanych na rzecz Domu Dziecka przez Citi Handlowy.

Ponadto dla starszej młodzieży - wychowanków Domu Dziecka w Równem wolontariusze zorganizowali konkurs wiedzy ekonomicznej, natomiast młodszych wychowanków zaprosili do wspólnych zabaw zręcznościowo-sportowych. Wszyscy otrzymali upominki zakupione z pieniędzy zebranych podczas wewnętrznej zbiórki wśród pracowników  Pionu Finansowego Citi Handlowy.

Na zakończenie, w imieniu wolontariuszy, Lidia Jabłonowska-Luba, Członek Zarządu Citi Handlowy czynnie uczestnicząca w pracach jako wolontariusz, przekazała na ręce dyrektora Domu Dziecka książkowe oraz multimedialne wydanie Encyklopedii PWN, albumy edukacyjne oraz gry Playstation. Wizytę zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek. Była to już kolejna akcja na rzecz Domu Dziecka w Równem zorganizowana przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy a przeprowadzona przez wolontariuszy z Citi Handlowy.

więcej o Programie Wolontariatu Pracowniczego w Citi Handlowy