Wolontariat pracowniczy
Fundacja Kronenberga
Wyróżnienia

Program Wolontariatu Pracowniczego w Citi zyskał opinię najlepszego programu wolontariatu korporacyjnego w Polsce. Potwierdzają to liczne wyróżnienia otrzymane w prestiżowych konkursach. Są to:

Konkurs 100 Procent - Nagrody Wolontariatu Pracowniczego, w ramach którego w 2012 r. otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii "Program Wolontariatu Pracowniczego" oraz wyróżnienie w kategorii "Akcja Wolontariacka" (za projekt zrealizowany ze Stowarzyszeniem Kulturalnym "Pocztówka" z Policznej).

Zwycięstwo w polskiej edycji konkursu Europejskich Nagród Wolontariatu Pracowniczego 2011. Był to konkurs organizowany przez Komisję Europejską i BITC (Business in the Community).

Nagroda Mocni Wizerunkiem przyznana podczas VI kongresu PR za realizację przedsięwzięcia "Światowy Dzień Citi dla Społeczności 2006"

Nagroda Pro Publico Bono, przyznana przez Fundację Konkursu Pro Publico Bono. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda, którą mogą otrzymać organizacje pozarządowe. Przyznana Fundacji za całokształt działalności na rzecz dobra publicznego, w tym za upowszechnianie wolontariatu. Fundacja Kronenberga była pierwszą organizacją pozarządową związaną z biznesem, która otrzymała to wyróżnienie.