Wolontariat pracowniczy
Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga
Studencki Projekt Społeczny

Chcesz zmienić coś w Twoim otoczeniu, zadbać o potrzebujących, zwierzęta czy przyrodę? To projekt dla Ciebie!

"Studencki Projekt Społeczny" to przestrzeń dla Twojego twórczego działania, miejsce, w którym swoją energię i zainteresowania możesz zamienić w aktywną pomoc innym.

Ideą przedsięwzięcia jest wspieranie inicjatyw studenckich, których celem jest pomoc potrzebującym. Konkurs skierowany jest do studentów Uniwersytetu Warszawskiego, którzy mają pomysł na społeczny projekt wolontariacki. Autorzy najlepszych projektów otrzymają granty na ich realizację w kwocie do 3 tys. zł. każdy. Dodatkowo Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga refunduje zwycięzcom część kosztów dodatkowych (np. podróży). Przez cały czas trwania programu możecie liczyć na nasze wsparcie merytoryczne. Laureatów konkursu zaprosimy na szkolenie, które pomoże Wam z sukcesem zrealizować wolontariacką akcję.

Zgłoszenia projektów za pomocą formularza należy składać do 31 maja 2010 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2010 roku. Wtedy też odbędzie się szkolenie dla autorów zwycięskich projektów. Ich realizacja przewidziana jest na lipiec i sierpień.

"Studencki Projekt Społeczny" jest programem koordynowanym przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy.

Jeśli chcesz zobaczyć projekty realizowane przez naszych wolontariuszy w ramach innych akcji, zajrzyj do zakładki Projekty lub na stronę www.citihandlowy.pl/gcd.

Kalendarium

Regulamin

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Formularz

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz.

Kontakt

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu:
Monika Cieszko
Ewa Wojsławowicz
Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga
tel. 022 826 83 24 w. 23, 17
e-mail: