Concierge serwis

Transakcje zagraniczne bez kosztów przewalutowania

Za przewalutowanie transakcji zagranicznych dokonanych Kartą Kredytową Citibank World Elite Mastercard Ultime Bank nie pobiera prowizji. Transakcje zagraniczne dokonane w walucie oryginalnej (innej niż PLN) są przeliczone na złote polskie po kursie Mastercard, który nie zawiera marży Banku. Ponoszony całkowicie przez Bank koszt przewalutowania Państwa transakcji zagranicznych jest jedoczesną oszczędnością dla Posiadacza karty Ultime.

Pakiet ubezpieczeń

Pakiet ubezpieczeń

Każdy Posiadacz głównej i dodatkowej karty Ultime jest objęty nieodpłatnie pakietem następujących ubezpieczeń:

 • Wypadki w Podróży (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków)
 • Koszty Leczenia za Granicą do wysokości 7 500 000 Euro
 • Opóźnienie w Dostarczeniu / Niedostarczenie Bagażu
 • Majątek Osobisty (Bagaż)
 • Ubezpieczenie udziału własnego z tytułu uszkodzenia wynajętego pojazdu
 • Opóźnienia Wylotu / Utrata Połączenia
 • Spóźnienie się na Wylot / Odjazd
Dowiedz się więcej
Priority Pass

Priority Pass

Priority Pass jest największym na świecie programem oferującym swoim członkom dostęp do ponad 1 300 salonów Executive Lounge na lotniskach na całym świecie, niezależnie od linii lotniczych obsługujących przelot czy klasy biletu. Karta członkowska Priority Pass jest okazywana przy wejściu do salonu Executive Lounge, gdzie jej posiadacz oraz osoby przez niego zaproszone mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do prasy codziennej i czasopism, telewizji, zimnych i ciepłych napojów oraz udogodnień biznesowych. Posiadacz karty głównej może korzystać z salonów bez ograniczeń. Koszt wizyty osoby towarzyszącej opisany jest w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank.

Lista saloników
Concierge serwis

Concierge

Posiadacze karty Citibank World Elite Mastercard Ultime mogą korzystać z usług organizacyjno-rezerwacyjnych. Aby skorzystać z Concierge wystarczy telefon do Usługi bankowości telefonicznej CitiPhone. Rozmowa zostanie przełączona do Serwisu Concierge kart World Elite Masterard, który przyjmie szczegóły zamówienia oraz poinformuje o koszcie jego realizacji. Koszt zamówionego towaru lub usługi obciąża rachunek karty Ultime.

Concierge serwis

Assistance

Wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń zapewnia posiadaczom Karty Ultime usługa Assistance. W sytuacji awaryjnej wystarczy zadzwonić do CitiPhone. Doradca przełączy Państwa do operatora usługi assistance dla kart World Elite Masterard, gdzie zostanie udzielona fachowa pomoc oraz odpowiednia informacja. Usługi Assistance obejmują m.in.:

 • Assistance w podróży
 • Pomoc medyczną
 • Pomoc prawną

Citi Specials - Program korzyści

Rabaty, nagrody, niespodzianki czekają na Ciebie!
Poczuj się jeszcze bardziej wyjątkowo z Citi Specials - Programem Korzyści, w którym znajdziesz przywileje dostępne z Twoją kartą:

Rabaty do 50%

Korzystaj ze zniżek nawet do 50%, u blisko 300 partnerów programu, w niemal 5000 punktów stacjonarnych i sklepów on-line.

Nagrody za transakcje

Płać kartą Masterard, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody (już wkrótce nowy program).

Niespodzianki i oferty specjalne

Sprawdzaj limitowane oferty i niespodzianki na stronie programu lub w swojej skrzynce e-mail.

Codzienne finanse
Apple Pay

Dodaj swoją kartę do Apple Pay.
Wygodne płatności w zasięgu ręki.

Sprawdź
Codzienne finanse
Google Pay

Teraz wystarczy Ci już tylko telefon.

Dodaj kartę Citi Handlowy Mastercard® do aplikacji Google Pay w telefonie i płać nim:

 • zbliżeniowo - wszędzie tam, gdzie płacisz tak swoją kartą
 • online, gdy dostępna jest opcja „Zapłać Google Pay”.
Więcej

Dokumenty

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Citibank World Elite Masterard Ultime:

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.