Szkolenia i rozwój w Citi

W Citi nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy nieograniczone możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – tutaj każdy jest kowalem swego losu. Dzięki mobilności zawodowej każdy pracownik może ubiegać się o dowolne stanowisko w Citi na całym świecie.

Nasza koncepcja opiera się na zasadzie 3E1:

  • Experience – nauka przez doświadczenie, czyli wykonywanie codziennych zadań, która stanowi 70% procesu uczenia się
  • Exposure – uczenie się od innych, czyli obserwowanie i zadawanie pytań, a także shadowing, menotring i coaching w ramach organizacji, które stanowią 20% aktywności rozwojowych
  • Education – edukacja formalna, czyli szkolenia i lektura publikacji, w tym wewnętrzne programy rozwoju różnego rodzaju umiejętności i dostęp do kursów prowadzonych przez renomowane zagraniczne uniwersytety (coursera.org), która stanowi 10% nauki

1Koncepcja nauki 70/20/10 została opracowana przez Morgana McCalla, Roberta W. Eichingera oraz Michaela M. Lombardo z Center for Creative Leadership. Jest wykorzystywana przez największe globalne organizacje, wybierane co roku przez tysiące specjalistów i studentów.

Dołącz do nas