Nagrody

Top Employer 2016

Top Employer 2016

Citi Handlowy i Citi Service Center Poland po raz kolejny zostały nagrodzone tytułem Top Employer Polska. Wyróżnienie przyznawane jest przez Instytut Corporate Research Foundation. Otrzymują je firmy, których polityka personalna uzyskała najwyższe noty w prowadzonych badaniach. W tym roku nagrodzono 39 organizacji.

Jak powiedziała Beata Jaźwiec, Szefowa Pionu Zarządzania Kadrami w Citi Handlowy odbierając nagrodę: „To już szósty tytuł Top Employer Polska dla Citi Handlowy i jestem z tego powodu niezmiernie dumna. Traktuję to jak swoisty papierek lakmusowy, który potwierdza sens i wartość wprowadzonych na polu zarządzania zasobami ludzkimi zmian. W ciągu tych lat Bank ewoluował jako pracodawca, niezmiennie jednak kluczowe pozostają dla nas wysokie standardy HR. Konsekwentnie podkreślamy naszą globalność i możliwości rozwoju zawodowego w strukturach Citi – co widać choćby na przykładzie ubiegłego roku, kiedy ponad 400 pracowników wzięło udział w międzynarodowych szkoleniach.”

Tegoroczny certyfikat Top Employer Polska trafia do nas w momencie dynamicznego rozwoju sektora centrów usług biznesowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Rynek outsourcingu w Polsce to już ponad pół tysiąca podmiotów zatrudniających blisko 160 tysięcy pracowników. Citi Service Center Poland zajmuje czołowe miejsce wśród przedstawicieli branży - mówiła Terri Gerosa, dyrektor zarządzająca Citi Service Center Poland. – Naszą największą wartością jest zespół, co podkreślałam odbierając niedawno nagrodę dla najlepszego menadżera centrum usług biznesowych, otrzymaną w ramach konkursu CEE Shared Services and Outsorcing Awards. Znaleźliśmy się w gronie 39 najlepszych pracodawców w Polsce. Wyróżnienie Top Employer Polska potwierdza, że dbamy o naszych pracowników oferując komfortowe warunki pracy i szerokie możliwości rozwoju.

Certyfikatem Top Employer Polska wyróżniane są organizacje spełniające najwyższe standardy w dziedzinie HRM (Human Resources Management). Certyfikat przyznawany jest w wyniku niezależnego, opartego na faktach badania przeprowadzanego przez Instytut CRF (Corporate Research Foundation) – jedną z wiodących instytucji badających politykę personalną na świecie. Badanie odbywa się w oparciu o obszerną listę pytań zadawanych menedżerom HR oraz audyt polityki zatrudnienia w oparciu o następujące kryteria:

  • Strategia rozwoju talentów
  • Planowanie zasobów ludzkich
  • Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)
  • Szkolenia i rozwój
  • Zarządzanie wynikami
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych
  • Rozwój kariery i planowanie sukcesji
  • Wynagrodzenia i świadczenia
  • Kultura
Citi Handlowy: trzeci najlepszy bank komercyjny według Gazety Bankowej

Citi Handlowy: trzeci najlepszy bank komercyjny według Gazety Bankowej

Citi Handlowy otrzymał trzecią nagrodę w konkursie Najlepszy Bank 2015 w kategorii banki komercyjne. Nagroda przyznawana przez Gazetę Bankową została wręczona podczas gali, która odbyła się 17 czerwca 2015 roku. W ramach XXIII edycji konkursu uhonorowane zostały banki, które osiągnęły najlepsze wyniki finansowe.

Citi Handlowy najbardziej odpowiedzialną instytucją finansową

Citi Handlowy najbardziej odpowiedzialną instytucją finansową

Citi Handlowy najlepszy w IX Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii bankowość, sektor ubezpieczeniowy i finansowy. Bank zdobył najwyższą punktację w czterech audytowanych kategoriach - odpowiedzialne przywództwo, zaangażowanie społeczne, komunikacja z interesariuszami, innowacyjność społeczna oraz odpowiedzialne zarządzanie. Ranking Odpowiedzialny Firm od lat przygotowywany jest przez Dziennik Gazeta Prawna we współprac z PwC.

Hay Group’s Annual Exclusive List of Best Companies

Hay Group’s Annual Exclusive List of Best Companies

Citigroup znalazła się na corocznej prestiżowej liście najlepszych firm pod względem przywództwa publikowanej przez Hay Group. Jesteśmy dumni, że Citi jako jedyny bank znalazł się w pierwszej dwudziestce po raz drugi z rzędu.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy wyróżniona za wspieranie przedsiębiorczości

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy wyróżniona za wspieranie przedsiębiorczości

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy została laureatem konkursu „Twarze Przedsiębiorczości” organizowanego przez Fundację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Nagroda została przyznana w kategorii „Instytucja wspierająca przedsiębiorczość”. O zwycięstwo w ubiegało się 10 instytucji państwowych i organizacji pozarządowych, które swoim działaniem wspierają rozwój przedsiębiorczości, innowacyjność i podnoszenie poziomu wiedzy ekonomicznej.

Konkurs „Twarze Przedsiębiorczości” realizowany jest w ramach VII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jest on kontynuacją kampanii społecznej o tej samej nazwie zainicjowanej w lipcu 2014 roku.

Wyróżniona w konkursie Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy działa już od 1996 roku w obszarze wspierania przedsiębiorczości. W swojej ofercie programowej w tym zakresie posiada 5 projektów, które rocznie trafiają do 22 000 osób z różnych grup odbiorców. Jej działania obejmują przekazywanie wiedzy z obszaru przedsiębiorczości, promocję mikroprzedsiębiorstw, kreowanie nowych miejsc pracy, a także wspieranie zarówno startupów, jak i firm, które podbijają rynki zagraniczne.

CEE Outsourcing and Shared Services Awards

CEE Outsourcing and Shared Services Awards

Jesteśmy szczególnie dumni mogąc poinformować, że 6 lutego 2014 Citi Service Center Poland zostało wybrane najlepszym centrum usług biznesowych 2013 roku. Nagroda została przyznana podczas Gali CEE Outsourcing and Shared Services Awards w Warszawie.

Citi Service Center Poland wyprzedziło nominowane w kategorii najlepszych centrów usług wspólnych firmy tak jak: AVON Finance Service Centre, BNY Mellon, CBRE Corporate Outsourcing, HSBC, IBM GSDC Poland, MAN Accounting Centre and State Street.

Top 50 Ideal Employer

Top 50 Ideal Employer

Jesteśmy bardzo dumni mogąc poinformować, że Citi zostało wybrane jednym z top 50 najlepszych pracodawców w sektorze IT w badaniu przeprowadzonym wśród studentów przez firmę Universum. Universum jest globalnym liderem w dziedzinie employer branding. Firma została założona w 1998 roku przez Larsa Henrika Friis Molina. Jej misją jest stworzenie przestrzeni spotkań utalentowaniych ludzi i pracodawców. Universum oferuje usługi i produkty, które pomagają firmom zachęcić, zrekrutować i zatrzymać ludzi z talentem, a poszukującym pracy znaleźć idealnych pracodawców.

Dołącz do nas