Rozwój na Bank

Rozwój na Bank

Program "Rozwój na Bank" Citi Handlowy:

 • Najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery w bankowości
 • Duża liczba uczestników po zakończeniu Programu obejmuje stanowiska menedżerskie!
 • Jedyna możliwość odbycia rotacji w 4 różnych departamentach Banku w obszarze:

  • Bankowości Detalicznej
  • Operacji i Technologii
  • Bankowości Korporacyjnej
 • Praca nad ambitnymi projektami
 • Profesjonalne szkolenia oraz praca pod okiem doświadczonych menedżerów

Cechy idealnego kandydata:

 • Student lub absolwent studiów wyższych z kierunków: finanse, ekonomia, bankowość oraz pokrewne, z maksymalnie rocznym doświadczeniem zawodowym, gotowy podjąć pracę na pełen etat
 • Biegła znajomość angielskiego
 • Zainteresowania w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej lub operacji i technologii
 • Doświadczenie w międzynarodowych projektach, w organizacjach studenckich, kołach naukowych
 • Wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na Klienta
 • Umiejętność pracy zespołowej
 • Ambicja i zorientowanie na cel
 • Przedsiębiorczość i innowacyjność

Rekrutacja:

Aplikuj na program wypełniając formularz: kliknij tutaj.

Czas trwania Programu: 2 lata

Bankowość detaliczna

Podczas udziału w Programie odbędziesz cztery 6-miesięczne rotacje w różnych obszarach Sektora Bankowości Detalicznej, między innymi pracując z Klientami zamożnymi, tworząc i rozwijając produkty bankowe, w zarządzaniu ryzykiem, a także informacji zarządczej. Będziesz realizować ambitne zadania i projekty. Jedna z rotacji może być związana z rozwojem Bankowości Smart. Dołączysz wówczas do grupy osób, które zmieniają oblicze bankowości, będziesz miał możliwość współtworzenia koncepcji jednego z najnowocześniejszych Oddziałów Bankowości Detalicznej nie tylko w Polsce, ale i w Europie!

Praca odbywać się będzie na podstawie ściśle sprecyzowanych celów i zadań.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne szkolenia, pracę pod okiem doświadczonych managerów oraz współpracę z Mentorem, który pomoże Ci pokierować Twoją karierą zawodową. Podczas programu oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Operacje i Technologie

Podczas Programu, odbędziesz cztery 6-miesięczne rotacje w różnych obszarach Operacji i Technologii, np. Citiphone, operacje wspierające produkty Pionu Skarbu (Treasury) lub zarządzania środkami finansowymi, windykacja, IT. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności między innymi z zakresu zarządzania projektami, usprawniania procesów, nowoczesnych systemów informatycznych.

Oferujemy ambitne projekty, profesjonalne szkolenia, pracę pod okiem doświadczonych managerów oraz współpracę z Mentorem, który pomoże Ci pokierować Twoją karierą zawodową. Osoby zatrudnione są na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Biorąc udział w Programie Rozwój na Bank uczestnicy mają wyjątkową szansę na poznanie Banku w każdym obszarze działalności! Żaden inny Program nie pozwala uczestnikom na sprawdzenie się w różnych, często bardzo odmiennych dziedzinach, takich jak np. analiza ryzyka oraz marketing. Dzięki temu młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy są w stanie podjąć najbardziej trafną decyzję dotyczącą swojej przyszłej kariery.

Rozwój na Bank pozwala także na zdobycie doświadczeń międzynarodowych.

Agnieszka - obszar Bankowości Detalicznej
Agnieszka.jpg
Program to idealne miejsce dla wszystkich, którzy każdego dnia oczekują nowych wyzwań, nie boją się zmian i są otwarci na nowe znajomości. Rotacje w obszarze detalicznym pozwalają poznać Bank, z którym sami jako Klienci mamy na co dzień styczność. Oddział, w którym sprzedajesz produkty, departamenty w którym tworzysz produkty dla Klientów, jak konto czy karta kredytowa, czy takie gdzie wspierasz "produkt", czyli marketing, analizy finansowe, polityka kredytowa - wszędzie tam możesz wziąć udział w rotacji. Każda rotacja trwa pół roku, a to idealny czas by poznać wszystkich i zacząć rozumieć: co, gdzie i jak. Ale gdy tylko poczujesz się pewnie w tym co robisz, nadchodzi czas na zmiany i trzeba od nowa uczyć się wszystkiego :) Co równie ważne, podczas Programu poznasz innych uczestników, którzy sprawią, że te dwa lata będą niezapomniane.

Wojtek - obszar Operacji i Technologii
wojtek.jpg
Program "Rozwój na Bank" to ogromna szansa poznania banku praktycznie z każdej perspektywy. Gdzie się znajdziemy, w dużej mierze zależy od nas samych, a jest naprawdę wiele obszarów do wyboru. Osobiście miałem okazję pracować przy przeprojektowaniu procesów operacyjnych oraz koordynacji regionalnego projektu w Olsztynie, wspierać sprzedaż w ramach CitiPhone w Łodzi, a przy ostatniej rotacji współpracowałem przy regionalnym projekcie konsolidacji systemów operacyjnych w Warszawie. Odnaleźć się w otoczeniu oraz zadaniach pomagają nie tylko osoby odpowiedzialne za Program, współpracownicy, lecz także dyrektorzy departamentów, w których rotujecie - każdy znajdzie dla Was czas pomimo często "zapchanego" kalendarza. Szkolenia, program mentoringowy oraz wyzwania w czasie trwania rotacji pozwalają rozwinąć nie tylko wiedzę techniczną, lecz także miękkie umiejętności. Co najbardziej lubię w programie? Zdecydowanie ludzi, z którymi mam okazję pracować. Z każdą rotacją zwiększa się nie tylko liczba kolegów i koleżanek z pracy, lecz także grono przyjaciół.