Rozwój na Bank

Rozwój na Bank

Program "Rozwój na Bank" Citi Handlowy:

 • to doskonały start do Twojej kariery!
 • u nas poznasz profesjonalny świat biznesu i zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku
 • jeżeli chcesz wykorzystać swój potencjał i zdobyć nowe umiejętności w innowacyjnym, wiodącym na świecie Banku - dołącz do Nas!
 • jedyna możliwość odbycia rotacji w 4 różnych departamentach Banku w obszarze:

  • operacji i technologii
  • bankowości korporacyjnej
 • praca nad ambitnymi projektami
 • dostęp do globalnych bazy szkoleniowej oraz praca pod okiem doświadczonych menedżerów oraz Mentora
 • możliwość dalszego rozwoju po programie na ścieżce menedżerskiej bądź eksperckiej

Cechy idealnego kandydata:

 • student lub absolwent studiów wyższych z kierunków: finanse, ekonomia, bankowość, IT oraz pokrewne (do roku po ukończeniu studiów), gotowy podjąć pracę na pełen etat
 • bardzo dobra znajomość angielskiego
 • zainteresowania pracą/uczestnictwem w projektach wymagających wykorzystywania umiejętności analitycznych
 • wysoka motywacja do pracy w międzynarodowym środowisku
 • doświadczenie w międzynarodowych projektach, organizacjach studenckich, kołach naukowych, zaangażowanie w projekty społeczne

Rekrutacja:

Formularz aplikacyjny do Programu Rozwój na Bank w obszarze Operacji i Technologii jest dostępny. Aplikuj klikając w odpowiedni link:

Program Rozwój na Bank w Olsztynie

Czas trwania Programu: 2 lata

Operacje i Technologie

Podczas Programu odbędziesz cztery 6-miesięczne rotacje w różnych departamentach w centrali Banku w Warszawie. Będziesz realizować ambitne zadania i indywidualne projekty związane z konkretną funkcją w obszarze Operacji i Technologii. Praca odbywać się będzie na podstawie ściśle sprecyzowanych celów i zadań.

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności między innymi z zakresu zarządzania projektami, usprawniania procesów, nowoczesnych systemów informatycznych. Twoje rotacje mogą odbywać się w takich obszarach jak np. przeciwdziałanie praniu pieniędzy, R&D (research&development), IT, zarządzanie projektami. Oferujemy ambitne projekty, profesjonalne szkolenia, pracę pod okiem doświadczonych managerów oraz współpracę z Mentorem, który pomoże Ci pokierować Twoją karierą zawodową. Uczestnicy Programu zatrudnieni są w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Bankowość Korporacyjna

Program ma charakter rotacyjny (cztery 6-miesięczne rotacje w różnych obszarach Bankowości Korporacyjnej, np. Departament Klientów Strategicznych, Departament Klientów Globalnych, Bankowość Przedsiębiorstw, Departament Rozwoju i Strategii, Treasury, Zarządzanie Ryzykiem).

Każda rotacja zakłada konkretne cele i zadania, takie jak np. analiza finansowa przedsiębiorstw, ocena ryzyka, prezentacje dla Klientów, analiza rynku i sektora.

Oferujemy ambitne projekty, dostęp do bogatej oferty szkoleń, pracę pod okiem doświadczonych managerów oraz współpracę z Mentorem, który pomoże Ci pokierować Twoją karierą zawodową. Osoby zatrudnione są na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Biorąc udział w Programie Rozwój na Bank uczestnicy mają wyjątkową szansę na poznanie Banku w każdym obszarze działalności! Żaden inny Program nie pozwala uczestnikom na sprawdzenie się w różnych, często bardzo odmiennych dziedzinach, takich jak np. analiza ryzyka oraz marketing. Dzięki temu młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy są w stanie podjąć najbardziej trafną decyzję dotyczącą swojej przyszłej kariery.

Rozwój na Bank pozwala także na zdobycie doświadczeń międzynarodowych.

Agnieszka - obszar Bankowości Detalicznej
Agnieszka.jpg
Program to idealne miejsce dla wszystkich, którzy każdego dnia oczekują nowych wyzwań, nie boją się zmian i są otwarci na nowe znajomości. Rotacje w obszarze detalicznym pozwalają poznać Bank, z którym sami jako Klienci mamy na co dzień styczność. Oddział, w którym sprzedajesz produkty, departamenty w którym tworzysz produkty dla Klientów, jak konto czy karta kredytowa, czy takie gdzie wspierasz "produkt", czyli marketing, analizy finansowe, polityka kredytowa - wszędzie tam możesz wziąć udział w rotacji. Każda rotacja trwa pół roku, a to idealny czas by poznać wszystkich i zacząć rozumieć: co, gdzie i jak. Ale gdy tylko poczujesz się pewnie w tym co robisz, nadchodzi czas na zmiany i trzeba od nowa uczyć się wszystkiego :) Co równie ważne, podczas Programu poznasz innych uczestników, którzy sprawią, że te dwa lata będą niezapomniane.

Wojtek - obszar Operacji i Technologii
wojtek.jpg
Program "Rozwój na Bank" to ogromna szansa poznania banku praktycznie z każdej perspektywy. Gdzie się znajdziemy, w dużej mierze zależy od nas samych, a jest naprawdę wiele obszarów do wyboru. Osobiście miałem okazję pracować przy przeprojektowaniu procesów operacyjnych oraz koordynacji regionalnego projektu w Olsztynie, wspierać sprzedaż w ramach CitiPhone w Łodzi, a przy ostatniej rotacji współpracowałem przy regionalnym projekcie konsolidacji systemów operacyjnych w Warszawie. Odnaleźć się w otoczeniu oraz zadaniach pomagają nie tylko osoby odpowiedzialne za Program, współpracownicy, lecz także dyrektorzy departamentów, w których rotujecie - każdy znajdzie dla Was czas pomimo często "zapchanego" kalendarza. Szkolenia, program mentoringowy oraz wyzwania w czasie trwania rotacji pozwalają rozwinąć nie tylko wiedzę techniczną, lecz także miękkie umiejętności. Co najbardziej lubię w programie? Zdecydowanie ludzi, z którymi mam okazję pracować. Z każdą rotacją zwiększa się nie tylko liczba kolegów i koleżanek z pracy, lecz także grono przyjaciół.