Programy rozwojowe

Dołącz do jednego z naszych Programów Rozwojowych! To najlepszy sposób na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej z Citi lub Citi Handlowy.

Wszystkie Programy oparte są na rotacjach i trwają od 1,5 roku do 2 lat. Podczas Programu będziesz mieć szansę zdobyć szeroką wiedzę na temat konkretnego obszaru, realizując ambitne projekty w różnych jego departamentach. Kliknij na interesujący Cię Program, aby dowiedzieć się więcej. Twoje miejsce jest tutaj.

Program Rozwojowy w Securities Services Operations

Program pozwoli Ci zobaczyć szeroką perspektywę, poznać różne obszary w ramach Departamentu Securities Services Operations. W trakcie Programu, będziesz mieć okazję realizować ambitne projekty. Przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowany plan szkoleń i program mentoringowy.

Więcej
Rozwój na Bank

Program „Rozwój na Bank” to doskonały sposób na początek Twojej kariery w bankowości. U nas poznasz profesjonalny świat biznesu i zdobędziesz doświadczenie w obszarze Bankowości Korporacyjnej lub Operację i Technologie.

Więcej
Globalny Program Rozwojowy w IT

Globalny Program Rozwojowy w IT jest skierowany do studentów, którzy chcą stać się ekspertami w zakresie infrastruktury teleinformatycznej, pracując ze specjalistami z całego świata.

Więcej
Regionalne Programy Rozwojowe

Dołączenie do Regionalnego Programu Rozwojowego to najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery w bankowości transakcyjnej, zarządzaniu ryzykiem lub w bankowości detalicznej. Jeśli interesuje Cię jeden z wymienionych obszarów, nie wahaj się aplikować!

Więcej
Dołącz do nas