Bankowość elektroniczna i mobilna

Gdziekolwiek jesteś, zawsze, na dowolnym urządzeniu możesz swobodnie zarządzać swoimi finansami. Z nami masz dostęp do swoich finansów:

  • przez telefon komórkowy,
  • za pomocą tabletu,
  • na komputerze.

Nie mam konta w Polsce

Pomożemy Ci w otwarciu konta jeszcze zanim, przeprowadzisz się do Polski. Powiemy, jakie dokumenty musisz wypełnić i umówimy spotkanie z doradcą Citigold.

Skontaktuj się z nami

Konta walutowe

W ramach konta osobistego można otworzyć konta w 15 walutach. Konto walutowe można otworzyć samodzielnie w bankowości internetowej Citibank® Online lub aplikacji Citi Mobile®

Wypłaty gotówki za granicą

Za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłacisz prowizji Citi Handlowy. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty. Możesz też uniknąć kosztów przewalutowania podłączając kartę debetową do odpowiedniego konta walutowego. Zrobisz to on-line!

Globalny dostęp

Zarządzaj finansami z dowolnego miejsca na świecie przez Citibank Online lub Citi Mobile. Z ponad 20,000 bankomatami i 4,000 oddziałami w 42 krajach na świecie, gdziekolwiek będziesz, zawsze będziemy w stanie pomóc w Twoich finansach.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.