Bankowość elektroniczna i mobilna

Gdziekolwiek jesteś, zawsze, na dowolnym urządzeniu możesz swobodnie zarządzać swoimi finansami. Z nami masz dostęp do swoich finansów:

  • przez telefon komórkowy,
  • za pomocą tabletu,
  • na komputerze.

Nie mam konta w Polsce

Pomożemy Ci w otwarciu konta jeszcze zanim, przeprowadzisz się do Polski. Powiemy, jakie dokumenty musisz wypełnić i umówimy spotkanie z doradcą Citigold.

Skontaktuj się z nami

Konta walutowe

W ramach konta osobistego można otworzyć konta w 12 walutach. Konto walutowe można otworzyć samodzielnie w bankowości internetowej Citibank® Online lub aplikacji Citi Mobile®

Wypłaty gotówki za granicą

Korzystaj z bezpłatnych wypłat gotówki z dowolnego bankomatu Citibank na całym świecie. Użyj karty Citibank Debit Mastercard®, aby wypłacić gotówkę z dowolnego bankomatu, który akceptuje kartę Mastercard. Pamiętaj jednak, że operatorzy bankomatów mogą naliczać prowizje niezależnie od banku – dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na komunikaty wyświetlane na ekranie bankomatu podczas wypłacania.

Globalny dostęp

Zarządzaj finansami z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci oddziałów i bankomatów oraz całodobowym usługom w Citibank Online i aplikacji Citi Mobile® Citi jest zawsze blisko Ciebie.