Konta walutowe

W ramach konta osobistego można otworzyć konta w 13 walutach. Konto walutowe można otworzyć samodzielnie w bankowości internetowej Citibank® Online lub aplikacji Citi Mobile®

Wypłaty gotówki za granicą

Korzystaj z bezpłatnych wypłat gotówki z dowolnego bankomatu Citibank na całym świecie. Użyj karty Citibank Debit Mastercard®, aby wypłacić gotówkę z dowolnego bankomatu, który akceptuje kartę Mastercard. Pamiętaj jednak, że operatorzy bankomatów mogą naliczać prowizje niezależnie od banku – dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na komunikaty wyświetlane na ekranie bankomatu podczas wypłacania.

Płatności za granicą bez przewalutowania

Przebywając za granicą możesz płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania aż w 13 walutach. Dzięki bezpłatnej usłudze Citibank Global Wallet, Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie Świat bez granic zapewni Ci ochronę podczas podróży zarówno w Europie jak i na całym świecie. Zamówisz je w kilku prostych krokach przez Internet.

Zgubiłeś kartę kredytową?

Jeśli zgubisz swoją kartę kredytową weźmiemy odpowiedzialność za transakcje zrealizowane bez PIN’u. Bierzemy pod uwagę transakcje do 72 godzin przed zgłoszeniem - dla kart ze zdjęciem oraz do 48 godzin przed zgłoszeniem - dla kart bez zdjęcia. Wystarczy zadzwonić do CitiPhone.