Konta walutowe

W ramach konta osobistego można otworzyć konta w 15 walutach. Konto walutowe można otworzyć samodzielnie w bankowości internetowej Citibank® Online lub aplikacji Citi Mobile®

Wypłaty gotówki za granicą

Pamiętaj, że za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłacisz prowizji Citi Handlowy. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty.

Płatności za granicą bez przewalutowania

Przebywając za granicą możesz płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania aż w 15 walutach. Dzięki bezpłatnej usłudze Citibank Global Wallet, Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie Świat bez granic zapewni Ci ochronę podczas podróży zarówno w Europie jak i na całym świecie. Zamówisz je w kilku prostych krokach przez Internet.

Awaryjna Wypłata – Emergency Cash

Jeśli podczas wyjazdu stracisz gotówkę i karty płatnicze w dowolnym oddziale Citi możesz wypłacić gotówkę z Twojego konta.

Zgubiłeś kartę kredytową?

Jeśli zgubisz swoją kartę weźmiemy odpowiedzialność za transakcje zrealizowane bez PIN’u. Bierzemy pod uwagę transakcje do 72 godzin przed zgłoszeniem - dla kart ze zdjęciem oraz do 48 godzin przed zgłoszeniem - dla kart bez zdjęcia. Wystarczy zadzwonić do CitiPhone.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.