Konta walutowe

W ramach konta osobistego można otworzyć konta w 12 walutach obcych. Konto walutowe można otworzyć samodzielnie w bankowości internetowej Citibank® Online lub aplikacji Citi Mobile®

Wymiana walut na Twoich warunkach

W Citi Handlowy możesz zlecić w oddziale lub CitiPhone wymianę walut ze wskazaniem kursu i okresu realizacji zatem wykonanie zlecenia następuje w momencie, w którym obowiązujący w banku kurs osiągnie podany przez Ciebie poziom. Na bieżąco aktualizowane kursy walut możesz też sprawdzić po zalogowaniu do Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.

Kursy walut wymieniasz po kursie rynkowym

W serwisie bankowości Internetowej Citibank Online dla kwot o równowartości min. 1 USD korzystasz z kursów aktualizowanych na bieżąco zgodnie z rynkiem walutowym.

Negocjowane kursy wymiany walut

Dla kwot o równowartości min. 30 000 PLN masz możliwość negocjowania kursów. Kursy można negocjować u Doradcy CitiPhone lub Doradcy w oddziale.

Fundusze zagraniczne

Masz dostęp do jednej z najbogatszych na polskim rynku oferty funduszy zagranicznych. Dodatkowo oferujemy profesjonalne wsparcie przy podejmowaniu decyzji dzięki usłudze doradztwa inwestycyjnego.

Inwestycje dwuwalutowe

Jeśli chcesz inwestować na rynku walutowym i w krótkim czasie uzyskać atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji to proponujemy Inwestycje Dwuwalutowe. Inwestycje dwuwalutowe są dostępne w serwisie bankowości Internetowej Citibank Online.

Obligacje

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami w walutach obcych to w naszej ofercie mamy obligacje skarbowe i korporacyjne denominowane USD, EUR, GBP i CHF.

Produkty strukturyzowane

W naszej ofercie mamy szeroki wybór produktów dostępnych w miesięcznych subskrypcjach powiązanych z indeksami akcji, spółkami, surowcami czy walutami o różnym poziomie lub bez ochrony zainwestowanego kapitału.

Konto osobiste

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź