Karta Kredytowa

Karta Kredytowa należy do najpopularniejszych form kredytu. W odróżnieniu od np. pożyczki gotówkowej karta kredytowa pozwala na korzystanie z środków, przyznanych w ramach jej limitu, w dowolnej kwocie i dowolnym czasie.

Karta Kredytowa

Karta Kredytowa to forma karty płatniczej, której wydanie jest związane z przyznaniem limitu kredytowego przez wydawcę - bank. Transakcje wykonane przez Posiadacza karty rozliczane są w ramach przyznanego limitu. Posiadanie karty może się wiązać z opłatami rocznymi i/lub miesięcznymi opłatami za użytkowanie. Zachęcamy do poznania oferty kart kredytowych Citibank.

Dowiedz się więcej

Karta Dodatkowa

Karta Dodatkowa dla najbliższych, również dzieci w wieku 13-18 lat, wydawana jest do głównej Karty Kredytowej. Użytkownik Karty Dodatkowej posługuje się Kartą w ramach przyznanego limitu Karty Głównej. Transakcje dokonane Kartą Dodatkową będą widoczne na Twoim wyciągu.

Dowiedz się więcej

Naklejka zbliżeniowa Pay Pass

To forma Karty Kredytowej Citibank z funkcjonalnością zbliżeniową. Naklejka zbliżeniowa posiada wszystkie cechy standardowej karty kredytowej. Można nią dokonywać szybkich i wygodnych transakcji bezgotówkowych w punktach oznaczonych symbolem falki.

Dowiedz się więcej

Pożyczanie na karcie ze spłatą w ratach

Z myślą o potrzebach i wygodzie Klientów Bank udostępnił opcję prostszego pożyczania na karcie kredytowej ze spłatą w równych miesięcznych ratach.

POŻYCZKA DO KARTY

Zawsze kiedy potrzebujesz, możesz złożyć wniosek o dodatkowe środki spoza limitu Twojej karty, a dodatkowa gotówka może się znaleźć na Twoim koncie nawet w jeden dzień: minimum formalności, nawet do 50 000 zł, z wygodną spłatą w równych miesięcznych ratach.

Dowiedz się więcej

Przelew na Raty

To elastyczne i nowoczesne rozwiązanie jest skierowane do tych Klientów, którym zależy na dodatkowej gotówce, a jednocześnie dysponują niewykorzystanym limitem na Karcie Kredytowej. Limit możesz zamienić na gotówkę, a spłatę rozłożyć na równe miesięczne raty (nawet 60). Przelew na Twoje konto wykonywany jest natychmiast, bez ponownego weryfikowania zdolności kredytowej i dostarczania dokumentów potwierdzających dochód.

Dowiedz się więcej

RATY W KARCIE

Dzięki usłudze Plan Spłat Ratalnych Komfort możesz rozłożyć spłatę wybranych transakcji dokonanych kartą kredytową na równe miesięczne raty.

Dowiedz się więcej

Pożyczki i Kredyty

Pożyczka i inne formy kredytu pozwalają na sfinansowanie niemal każdego celu. Zależnie od celu - rodzinne wakacje, zakup samochodu, renowacja bądź zakup domu, w ofercie Banku znajdziesz odpowiednią formę finansowania.

Pożyczka gotówkowa

Prosty sposób finansowania większych wydatków - wakacji, samochodu, remontu domu.

Dowiedz się więcej

Pożyczka konsolidacyjna

Posiadając jedną lub więcej pożyczkę gotówkową, możesz złożyć wniosek o konsolidację pożyczki. Oznacza to, że Twoje dotychczasowe zobowiązania zostaną zebrane w jedno i rozłożone na równe, niższe raty, dzięki którym ich spłata będzie łatwiejsza. W ramach pożyczki konsolidacyjnej możesz także otrzymać dodatkowe środki na konto – do wykorzystania na dowolny cel.

Dowiedz się więcej

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to forma finansowania zakupu bądź budowy nieruchomości. Jego zabezpieczaniem jest hipoteka danej nieruchomości. Kredyt uruchamiany jest w całości. Bank przelewa kwotę kredytu na rachunek sprzedającego (np. dewelopera) na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Obecnie Banki wymagają wkładu własnego w postaci 10% wartości nieruchomości przed uruchomieniem kredytu.

Dowiedz się więcej

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna jest pożyczką pod zastaw nieruchomości, do której pożyczkobiorca ma prawo własności.

Dowiedz się więcej

Linia kredytowa

Linia kredytowa to forma finansowania polegająca na udostępnieniu przez Bank możliwości zadłużenia do wysokości limitu ustalonego w umowie. Kredytobiorca korzysta z tego limitu w miarę potrzeb, co w praktyce oznacza, że wypłata kredytu nie jest obwarowana dodatkowymi warunkami i procedurami związanymi z badaniem zdolności kredytowej.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.