Konto osobiste Citigold

Konto najwyższej klasy

To nasza propozycja dla Klientów poszukujących dedykowanej obsługi na najwyższym poziomie. To prestiżowe konto osobiste, w którym prawie wszystkie transakcje realizowane są bezpłatnie online, w oddziale oraz przez usługę bankowości telefonicznej CitiPhone. To także możliwość prowadzenia rachunków płatniczych kont walutowych i oszczędnościowych.

Dowiedz się więcej
Produkty inwestycyjne

Nowoczesne rozwiązania umożliwiające realizację planów finansowych

Jako globalny bank zapewniamy możliwość skorzystania z kompleksowej oferty inwestycyjnej w różnych walutach i na różnych rynkach.

Dowiedz się więcej
UBEZPIECZENIA

Ochrona i zabezpieczenie przyszłości

Ubezpieczenia ochronne i oszczędnościowe gwarantują ochronę ubezpieczeniową w przypadku zaistnienia różnych zdarzeń dotyczących zdrowia i życia, a także są formą długoterminowego i regularnego oszczędzania.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania walutowe

Wyjątkowe rozwiązania walutowe

Klientom Citigold oferujemy innowacyjne rozwiązania walutowe, w tym wymianę walut z poziomem kursów porównywalnym do kantorów internetowych oraz Inwestycje Dwuwalutowe dostępne przez usługę bankowości elektronicznej Citibank Online.

Dowiedz się więcej
Karty kredytowe

Wybierz kartę, która pasuje do Ciebie

Sprawdź naszą porównywarkę kart i zobacz, która karta kredytowa Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dowiedz się więcej


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 10,47%

Przestrzeń dla Twoich marzeń – Produkty Hipoteczne
Produkty kredytowe

Wsparcie w realizacji Twoich planów

Klienci Citigold mają do wyboru rozwiązania kredytowe, dzięki którym realizacja planów a nawet codzienne zakupy mogą być o wiele łatwiejsze.

Dowiedz się więcej

Sprawdź, jak zyskać do 2 500 zł na powitanie z kontem Citigold.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.