Globalna Bankowość - Chcę inwestować na światowych rynkach

Szukam lokalnego banku, który pomoże mi opracować odpowiednią strategie inwestycyjną.

Chcesz inwestować na rynkach zagranicznych – zasługujesz na bank, który będzie posiadał globalne możliwości. Z nami możesz inwestować za pośrednictwem wielu funduszy inwestycyjnych, szybko i bez dodatkowych formalności otworzyć konta walutowe czy negocjować kursy wymiany walut.

KONTA WALUTOWE

W ramach konta osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client, możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, NOK, SEK, ZAR. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w Citibank Online.

WYMIANA WALUT NA TWOICH WARUNKACH

W Citi Handlowy możesz zlecić w oddziale lub CitiPhone wymianę walut ze wskazaniem kursu i okresu realizacji zatem wykonanie zlecenia następuje w momencie, w którym obowiązujący w banku kurs osiągnie podany przez Ciebie poziom. Na bieżąco aktualizowane kursy walut możesz też sprawdzić po zalogowaniu do Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.

KURSY WALUT WYMIENIASZ PO KURSIE RYNKOWYM

W serwisie bankowości Internetowej Citibank Online dla kwot o równowartości min. 10 000 USD korzystasz z kursów aktualizowanych na bieżąco zgodnie z rynkiem walutowym.

NEGOCJOWANE KURSY WYMIANY WALUT

Dla kwot o równowartości min. 20 000 USD masz możliwość negocjowania kursów. Kursy można negocjować u Doradcy CitiPhone lub Doradcy w oddziale.

FUNDUSZE ZAGRANICZNE

Masz dostęp do jednej z najbogatszych na polskim rynku oferty funduszy zagranicznych. Dodatkowo oferujemy profesjonalne wsparcie przy podejmowaniu decyzji dzięki usłudze doradztwa inwestycyjnego.

INWESTYCJE DWUWALUTOWE

Jeśli chcesz inwestować na rynku walutowym i w krótkim czasie uzyskać atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji to proponujemy Inwestycje Dwuwalutowe. Inwestycje dwuwalutowe są dostępne w serwisie bankowości Internetowej Citibank Online.

OBLIGACJE

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami w walutach obcych to w naszej ofercie mamy obligacje skarbowe i korporacyjne denominowane USD, EUR, GBP i CHF.

PRODUKTY STRUKTURYZOWANE

W naszej ofercie mamy szeroki wybór produktów dostępnych w miesięcznych subskrypcjach powiązanych z indeksami akcji, spółkami, surowcami czy walutami o różnym poziomie lub bez ochrony zainwestowanego kapitału.

KONTO OSOBISTE

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.