Konta walutowe

W ramach konta osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client, możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, NOK, SEK, ZAR. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w Citibank Online.

Wymiana walut na Twoich warunkach

W Citi Handlowy możesz zlecić w oddziale lub CitiPhone wymianę walut ze wskazaniem kursu i okresu realizacji zatem wykonanie zlecenia następuje w momencie, w którym obowiązujący w banku kurs osiągnie podany przez Ciebie poziom. Na bieżąco aktualizowane kursy walut możesz też sprawdzić po zalogowaniu do Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.

Kursy walut wymieniasz po kursie rynkowym

W serwisie bankowości Internetowej Citibank Online dla kwot o równowartości min. 10 000 USD korzystasz z kursów aktualizowanych na bieżąco zgodnie z rynkiem walutowym.

Negocjowane kursy wymiany walut

Dla kwot o równowartości min. 20 000 USD masz możliwość negocjowania kursów. Kursy można negocjować u Doradcy CitiPhone lub Opiekuna Citi Priority.

Fundusze zagraniczne

Masz dostęp do jednej z najbogatszych na polskim rynku oferty funduszy zagranicznych. Dodatkowo oferujemy profesjonalne wsparcie przy podejmowaniu decyzji dzięki usłudze doradztwa inwestycyjnego.

Inwestycje dwuwalutowe

Jeśli chcesz inwestować na rynku walutowym i w krótkim czasie uzyskać atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji to proponujemy Inwestycje Dwuwalutowe. Inwestycje dwuwalutowe są dostępne w serwisie bankowości Internetowej Citibank Online.

Obligacje

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami w walutach obcych to w naszej ofercie mamy obligacje skarbowe i korporacyjne denominowane USD, EUR, GBP i CHF.

Produkty strukturyzowane

W naszej ofercie mamy szeroki wybór produktów dostępnych w miesięcznych subskrypcjach powiązanych z indeksami akcji, spółkami, surowcami czy walutami o różnym poziomie lub bez ochrony zainwestowanego kapitału

Konto osobiste

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.