1. Płacąc za swoje zakupy internetowe jako formę płatności wybierz Płacę z Citi Handlowy.
  2. Zostaniesz przekierowany do strony logowania Citi Handlowy – zaloguj się w ten sam sposób jak do Citibank Online. Upewnij się, że to właściwa strona i jej adres (wygląd strony to nie wszystko). Szczegóły na stronie logowania Citibank Online pod linkiem „Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej”. Sprawdź się w quizie bezpieczeństwa.
  3. Jeśli masz kilka kart do wyboru – z listy rozwijanej wybierz tą, którą chcesz dokonać płatności.
  4. Sprawdź czy dane przelewu są prawidłowe.
  5. Zatwierdź płatność jednorazowym kodem SMS wysłanym na Twój numer telefonu komórkowego.

  • Płacisz wygodnie – nie musisz mieć przy sobie karty ani wpisywać jej numeru – wszystkie dane w formularzu są już automatycznie uzupełnione.
  • Płacisz szybko – wystarczy, że zalogujesz się do Citibank Online i zautoryzujesz transakcję a sprzedawca od razu otrzymuje informację płatności.
  • Płacisz bezpiecznie – transakcji dokonujesz za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Citibank Online i zautoryzujesz jednorazowym kodem SMS.
  • Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.