Wyciąg online

Wyciąg dostępny jako podgląd w Citibank Online jest standardową formą wyciągu dostępną dla wszystkich Klientów bez względu na rodzaj podpisanej przez nich umowy.

Polecenie zapłaty

Polecenie zapłaty to wygodna, bezpieczna i szybka forma regulowania powtarzających się płatności o różnych kwotach. Wymagana kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta osobistego.

Citi Alerts

CitiAlerts to nowoczesna usługa, która polega na przesyłaniu informacji o Twoim koncie osobistym lub karcie kredytowej w wiadomości SMS lub e-mail. Usługa CitiAlerts jest dostępna w formie 2 pakietów, zróżnicowanych pod względem zakresu przekazanych informacji oraz częstotliwości ich wysyłania.

Dowiedz się więcej

Ubezpiecznie kredytu

Każdą formę kredytu można bądź, jak w przypadku kredytu hipotecznego, należy ubezpieczyć. Informację o dostępnych ubezpieczaniach poszczególnych kredytów znajdziesz na stronach Banku poświęconych danej formie kredytu.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.