Jeżeli dokonałeś wcześniejszej całkowitej spłaty kredytu, zostanie on rozliczony w terminie 14 dni od dokonania spłaty. Część prowizji dotycząca okresu, o który został skrócony czas obowiązywania umowy, przekażemy na Twój rachunek płatniczy prowadzony w Citi Handlowy lub na rachunek, z którego dokonano spłaty kredytu. W przypadku wcześniejszej całkowitej spłaty Pożyczki do Karty, część prowizji dotycząca okresu, o który został skrócony czas obowiązywania umowy, przekażemy na rachunek Twojej karty kredytowej.

W przypadku braku możliwości zidentyfikowania rachunku do przekazania zwrotu prowizji, poinformujemy Cię o tym przez wiadomość SMS na Twój numer telefonu wskazany do kontaktu w banku oraz wiadomością w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. W takim przypadku zwrot przekażemy na wskazany przez Ciebie rachunek.

Po otrzymaniu od banku informacji o braku możliwości zidentyfikowania rachunku do przekazania zwrotu prowizji w celu wskazania numeru rachunku wybierz dla siebie dogodną formę zgłoszenia spośród podanych poniżej.

Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online (kliknij tutaj)

Wybierz z górnego menu Kontakt;
następnie Napisz nową wiadomość;
Zaznacz Temat ‘Dyspozycje’;
wybierz z listy Produkty Kredytowe -> Przeksięgowanie nadpłaty;
Napisz do nas wiadomość uwzględniając numer rachunku bankowego do zwrotu prowizji i kliknij ‘Prześlij’.

Wydrukuj formularz pobierz,

wypełnij dane, podpisz dokument zgodnie ze złożonym wzorem podpisu i prześlij do nas na adres:

Citi Handlowy
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Zespół Obsługi Produktów Kredytowych
ul. Pstrowskiego 16
10-602 Olsztyn

Zadzwoń pod numer +48 (22) 692 2484 (koszt połączenia według taryfy operatora).

Po dokonaniu weryfikacji Twojej tożsamości przekaż Doradcy numer rachunku bankowego do zwrotu części prowizji. W przypadku pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z Bankiem tutaj.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.