Citi Handlowy - Citigold
OTWÓRZ KONTO CITIGOLD

Do 2 tys. zł na powitanie z kontem Citigold.


Więcej

CITIGOLD. SUKCES NA TWOICH WARUNKACH.

W Citigold Ty wyznaczasz cele, a my wspieramy Cię poprzez:

DORADZTWO

Rzetelna informacja o rynkach

Jako Klient Citigold zyskujesz dostęp do bezpłatnej usługi Doradztwa Inwestycyjnego, dzięki której zbudujesz portfel inwestycyjny dopasowany do Twoich potrzeb i planów.

Dowiedz się więcej
ANALIZY

Rynki finansowe okiem specjalistów

Dedykowane raporty i analizy, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości rynków finansowych, prezentują ocenę najważniejszych wydarzeń rynkowych zarówno w Polsce jak i zagranicą, a także oczekiwania odnośnie rozwoju sytuacji.

Dowiedz się więcej
ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalne wsparcie w decyzjach finansowych

W realizacji Twoich celów finansowych wspiera Cię Osobisty Opiekun oraz zespół ekspertów, w tym Menadżer ds. Inwestycji, Ekspert ds. rynku walutowego, Menadżer ds. ubezpieczeń, Specjalista ds. kredytów hipotecznych.

Dowiedz się więcej
GLOBALNE PRZYWILEJE

Bankowość bez granic

Bez względu na to czy jesteś podróżnikiem, czy obywatelem świata - dzięki globalnej obecności Citi bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy podróżujesz służbowo, czy wyjeżdżasz na wakacje, przeprowadzasz się za granicę, czy chcesz inwestować na światowych rynkach - zawsze jesteś Klientem Citigold.

Dowiedz się więcej
WYJĄTKOWE PRODUKTY

Oferta dostosowana do potrzeb

W zależności od Twoich celów i potrzeb, z kontem Citigold zyskujesz dostęp do szerokiej palety produktów finansowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach.

Dowiedz się więcej
STABILNY BANK

Zaufany partner w finansach

W Citi Handlowy 200–letnia tradycja Banku Handlowego w Warszawie - najstarszego banku komercyjnego w Polsce, spotyka się z międzynarodowym doświadczeniem Citigroup. Silna i stabilna pozycja Banku pozytywnie wyróżnia nas wśród pozostałych instytucji finansowych na polskim rynku a międzynarodowe doświadczenie pozwala zaproponować naszym Klientom sprawdzone na całym świecie rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Citigold

Konto najwyższej klasy

Konto osobiste Citigold to wyjątkowa propozycja bankowości prywatnej oraz szereg korzyści. Kliknij i poznaj ofertę najlepszej bankowości prywatnej wg. magazynu Forbes 2018.

Zapraszamy na wirtualne seminarium: „Perspektywy rynkowe i ekonomiczne w 2021 roku.”
Zapraszamy na wirtualne seminarium: „Perspektywy rynkowe i ekonomiczne w 2021 roku.”
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.