Eksperci ds. rynku walutowego

Eksperci ds. rynku walutowego

Specjaliści są dostępni w każdym oddziale obsługującym Klientów Citigold Private Client oraz telefonicznie. Zajmują się bieżącą analizą rynku walutowego i zachowań kursów walut, służą informacją nt. sytuacji makroekonomicznej czy wymiany walut. Pomagają Klientom otworzyć Inwestycję Dwuwalutową.

Rozwiązania walutowe

Inwestycje Dwuwalutowe

Inwestycje Dwuwalutowe to produkt, w którym zysk zależy od zachowania kursu wybranej pary walut – Waluty Bazowej oraz Waluty Alternatywnej. Oferujemy je inwestorom, którzy opierając się na swoim doświadczeniu i znajomości mechanizmów rynku walutowego, chcą w krótkim czasie uzyskać atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji, w zamian za akceptację ryzyka walutowego.

Wymiana walut

  • Success Kursy walut aktualizowane przez całą dobę: kwoty o równowartości min. 1 USD można wymieniać według kursów aktualizowanych na bieżąco, zgodnie z aktualną sytuacją na rynku walutowym.
  • Success Wymiana walut na warunkach wskazanych przez Klienta: realizacja transakcji nastąpi jeśli we wskazanym okresie obowiązujący w banku kurs osiągnie poziom podany przez Klienta.

Konta walutowe

W ramach konta osobistego można otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe można otworzyć samodzielnie w Citibank Online.

Płatności za granicą bez kosztów przewalutowania

Wystarczy zalogować się do Citibank Online i podłączyć kartę do odpowiedniego rachunku walutowego, aby dokonywać płatności lub wypłat gotówki bezpośrednio w EUR, USD lub GBP.

Citibank Global Transfers

Bezpłatna usługa, dzięki której Klienci mogą zlecać i otrzymywać natychmiastowe przelewy między kontami Citi Handlowy w Polsce, a kontami Citi za granicą.

Przelewy zagraniczne

Możliwość przelewu środków do banków na całym świecie, poprzez serwis Citibank Online, CitiPhone lub w oddziale, bez prowizji Citi Handlowy.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.