Konta walutowe

W ramach konta osobistego możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HRK, HUF, NOK, RUB, SEK, ZAR. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

Citibank Global Transfers

Dzięki poleceniu przelewu Citibank Global Transfers możesz zlecać i otrzymywać natychmiastowe przelewy między kontami w Citi Handlowy w Polsce a kontami w Citi za granicą.

Przelewy zagraniczne

Możesz wygodnie przesłać środki do ponad 7000 banków na całym świecie. Wystarczy, że zalogujesz się do usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile. Robiąc przelew z innego kraju na konto w Citi Handlowy pamiętaj o wprowadzeniu poprawnego kodu SWIFT.

Globalny dostęp

Zarządzaj finansami z dowolnego miejsca na świecie przez usługę bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile. Dodatkowo, z ponad 20000 bankomatami i 4000 oddziałami w 42 krajach na świecie, gdziekolwiek będziesz, zawsze będziemy w stanie również osobiście Ci pomóc.

Konto osobiste

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.