hrk Citi Handlowy - Globalna Bankowość - Zarządzanie kontem za granicą

Konta walutowe

W ramach konta osobistego możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, NOK, SEK, ZAR. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

Przelewy zagraniczne

Możesz wygodnie przesłać środki do wielu banków na całym świecie. Wystarczy, że zalogujesz się do usługi bankowości elektronicznej Citibank Online lub Citi Mobile. Robiąc przelew z innego kraju na konto w Citi Handlowy pamiętaj o wprowadzeniu poprawnego kodu SWIFT.

Globalny dostęp

Zarządzaj finansami z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci oddziałów i bankomatów oraz całodobowym usługom w Citibank Online i aplikacji Citi Mobile® Citi jest zawsze blisko Ciebie.

Konto osobiste

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.