Konta walutowe

W ramach konta osobistego Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client, możesz otworzyć rachunki płatnicze w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HRK, HUF, NOK, RUB, SEK, ZAR. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

Wypłaty gotówki za granicą

Za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie Citi Handlowy nie pobierze prowizji. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty. Pamiętaj jednak, że operatorzy bankomatów mogą naliczać prowizje niezależnie od banku – dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na komunikaty wyświetlane na ekranie bankomatu podczas wypłacania.

Płatności za granicą bez przewalutowania

Przebywając za granicą możesz płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania - wystarczy podłączyć kartę do rachunku walutowego w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HRK, HUF, NOK, RUB, SEK lub ZAR.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie Świat bez granic zapewni Ci ochronę podczas podróży zarówno w Europie jak i na całym świecie. Zamówisz je w kilku prostych krokach przez Internet.

Awaryjna Wypłata Gotówki – Emergency Cash

Jeśli podczas wyjazdu stracisz gotówkę i karty płatnicze w dowolnym oddziale Citi możesz wypłacić gotówkę z Twojego konta.

Citi World Privileges

Dostęp do Program korzyści w wybranych restauracjach, sklepach czy SPA na całym świecie

Konto osobiste

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.