Wyjeżdżam za granicę

Wyjeżdżając za granicę służbowo czy na wakacje zawsze kontaktuję się z Citi.

Nieważne, czy wyjeżdżasz za granicę służbowo czy na wakacje. Pracujemy po to, by chwile, które tam spędzisz były jak najprzyjemniejsze. Korzystając z naszych usług wypłacasz gotówkę bez prowizji, korzystasz z bezpłatnego prowadzenia rachunków płatniczych kont walutowych.

KONTA WALUTOWE

W ramach konta osobistego Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client, możesz otworzyć rachunki płatnicze w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, NOK, SEK, ZAR. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

WYPŁATY GOTÓWKI ZA GRANICĄ

Korzystaj z bezpłatnych wypłat gotówki z dowolnego bankomatu Citibank na całym świecie. Użyj karty Citibank Debit Mastercard®, aby wypłacić gotówkę z dowolnego bankomatu, który akceptuje kartę Mastercard. Pamiętaj jednak, że operatorzy bankomatów mogą naliczać prowizje niezależnie od banku – dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na komunikaty wyświetlane na ekranie bankomatu podczas wypłacania.

PŁATNOŚCI ZA GRANICĄ BEZ PRZEWALUTOWANIA

Przebywając za granicą możesz płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania - wystarczy aktywować bezpłatną usługę Citibank Global Wallet, a karta automatycznie wybierze jedno z Twoich kont w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, NOK, SEK lub ZAR.

UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE

Ubezpieczenie Świat bez granic zapewni Ci ochronę podczas podróży zarówno w Europie jak i na całym świecie. Zamówisz je w kilku prostych krokach przez Internet.

KONTO OSOBISTE

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.