Przeprowadzam się za granicę

Rozumiemy jak trudno podjąć decyzję o przeprowadzce. Dzięki naszym produktom i usługom przeprowadzka za granicę będzie dużo łatwiejszym wyzwaniem.

NIE MAM KONTA W POLSCE

Pomożemy Ci w otwarciu konta jeszcze zanim, przeprowadzisz się do Polski. Powiemy, jakie dokumenty musisz wypełnić i umówimy spotkanie z doradcą Citigold.

Skontaktuj się z nami

KONTA WALUTOWE

W ramach konta osobistego CitiKonto, Citigold lub Citigold Private Client, możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, NOK, SEK, ZAR.

WYPŁATY GOTÓWKI ZA GRANICĄ

Korzystaj z bezpłatnych wypłat gotówki z dowolnego bankomatu Citibank na całym świecie. Użyj karty Citibank Debit Mastercard®, aby wypłacić gotówkę z dowolnego bankomatu, który akceptuje kartę Mastercard. Pamiętaj jednak, że operatorzy bankomatów mogą naliczać prowizje niezależnie od banku – dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na komunikaty wyświetlane na ekranie bankomatu podczas wypłacania.

GLOBALNY DOSTĘP

Zarządzaj finansami z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki całodobowym usługom w Citibank Online i aplikacji Citi Mobile® Citi jest zawsze blisko Ciebie.

BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA I MOBILNA

Gdziekolwiek jesteś, zawsze, na dowolnym urządzeniu możesz swobodnie zarządzać swoimi finansami. Z nami masz dostęp do swoich finansów:

  • przez telefon komórkowy,
  • za pomocą tabletu,
  • na komputerze.

KONTO OSOBISTE

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.