NAGRODY

Klient Polecający


1 000zł

w ramach oferty specjalnej „Polecam konto Citi – edycja II”Osoba Polecona


500zł

w ramach oferty specjalnej „Polecam konto Citi – edycja II”

oraz


do 3 000zł

w ramach oferty specjalnej Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja zimowaJAK MOGĘ POLECIĆ KONTO?

Krok 1

Wypełnij formularz i wygeneruj link, a następnie przekaż ten link znajomemu. Pamiętaj, że ta osoba nie może posiadać konta w Citi Handlowy.

Krok 2

Nasz Doradca oddzwoni do Osoby Poleconej, aby zebrać informacje wymagane do zawarcia umowy o konto osobiste Citigold.

Krok 3

Osoba Polecona musi spełnić poniższe warunki oferty.

JAK UZYSKAĆ NAGRODY?

 

Klient Polecający

1. Wypełnia poniższy formularz i generuje link, a następnie przekazuje ten link znajomemu. 

Osoba Polecona

1. Wypełnienia formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Banku, na którą została przekierowana z unikalnego adresu URL, tzn. linka wygenerowanego przez Polecającego.
2. Otwiera Konto Osobiste typu Citigold i akceptacje Regulaminu na linii nagrywanej w trakcie rozmowy z Pracownikiem Banku, oraz wyraża zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej Polecającemu w celu otrzymania przez Polecającego nagrody za polecenie.
3. Dokonuje wpłaty minimum 400 000 zł najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta i utrzymuje takie saldo przez 3 miesiące.Polecaj konto osobiste Citigold

Uzupełnij krótki formularz, aby wygenerować swój unikalny link.
Link prowadzi do strony ze szczegółami oferty Citigold.

Wystarczy, że prześlesz ten link osobie, której chcesz polecić konto.

Dokumenty

Ważne informacje:

Oferta oferty „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja zimowa” jest dostępna dla 150 pierwszych Klientów, którzy do 31 stycznia 2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty, dostępnym na stronie internetowej Banku www.citibankonline.pl/dokumenty/. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2019 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

Polecony otrzyma Nagrodę powitalną Citigold w wysokości 500 zł, jeżeli spełni łącznie poniższe warunki:

  • w Okresie Obowiązywania Oferty uzupełni i wyśle Formularz zgłoszeniowy.
  • w Okresie Obowiązywania Oferty zawrze z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, na podstawie której otworzy Konto Citigold,
  • w dniu otwarcia Konta Citigold, przystąpi do Oferty poprzez akceptację Regulaminu na linii nagrywanej w trakcie rozmowy z Pracownikiem Banku, oraz zgodzi się na ujawnienie tajemnicy bankowej Polecającemu w celu otrzymania przez Polecającego Nagrody Citigold poprzez akceptację na linii nagrywanej oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu,
  • do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otwarto Konto Citigold otrzyma na to konto wpłatę w wysokości minimum 400 000 PLN,
  • do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, Polecony utrzyma na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 400 000 PLN.

Z Oferty wyłączeni są m.in. Poleceni, którzy po dniu 1 stycznia 2019 r. byli Pełnomocnikami/Posiadaczami/Współposiadaczami do Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku. Pełna lista wykluczeń znajduje się w Regulaminie Oferty.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty.

Konto osobiste Citigold to rachunek płatniczy.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego typu Citigold są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Chcesz polecić inne konto? Sprawdź ofertę dla CitiKonta

Sprawdź
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.