Struktura organizacyjna

Przedstawiamy Państwu naszą Strukturę organizacyjną

Poniżej możecie Państwo przeczytać czym zajmują się poszczególne jednostki w naszej strukturze.
Każda jednostka w naszej firmie pracuje dla Państwa. Oto ich zadania:

Zarząd DMBH

Dyrekcja Biura Maklerskiego

Kierownictwo Biura Maklerskiego to grono wysokiej klasy profesjonalistów, wyspecjalizowanych w dziedzinie finansów i zarządzania.

Dowiedz się więcej
Biuro Analiz

Biuro Analiz

Biuro Analiz Biura Maklerskiego Banku Handlowego działa we współpracy z Citi Investment Research, należącym do Citigroup Global Markets. Zespół doświadczonych i uznanych analityków przygotowuje raporty analityczne dotyczące największych spółek notowanych na GPW w Warszawie.

Dowiedz się więcej
Biuro Klientow Detalicznych

Biuro Klientow Detalicznych

Biuro Klientów Detalicznych zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz wybranych klientów instytucjonalnych w zakresie sprzedaży produktów oferowanych przez DMBH, prowadzenia rachunków papierów wartościowych, praw pochodnych, praw majątkowych oraz pieniężnych, jak również w zakresie obrotu niepublicznego organizowanego za pośrednictwem DMBH oraz wystawiania zleceń brokerskich przez uprawnionych maklerów.

Dowiedz się więcej

Biuro Doradztwa

Wydział Doradztwa Inwestycyjnego

Każdy Klient, korzystając z rekomendacji Biura Maklerskiego Banku Handlowego w zakresie kupna i sprzedaży akcji zagranicznych, ma możliwość zweryfikowania lub zbudowania portfela inwestycyjnego, dopasowanego do własnych potrzeb przy uwzględnieniu akceptowalnego poziomu ryzyka.

Dowiedz się więcej
Biuro Operacji Kapitalowych

Biuro Operacji Kapitalowych

Swiadczymy profesjonalne usługi związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procesu wprowadzania spółek do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dowiedz się więcej
Biuro Klientow Instytucjonalnych

Biuro Klientow Instytucjonalnych

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów oraz w trosce o najwyższy poziom świadczonych usług, DMBH wyodrębnił specjalny zespół obsługujący wyłącznie klientów profesjonalnych.

Dowiedz się więcej