PATRYCJUSZ WÓJCIK - DYREKTOR BIURA MAKLERSKIEGO

Karierę rozpoczął w KPMG, gdzie był zaangażowany w projekty audytowe i doradcze dla największych instytucji finansowych w Polsce. Od 12 lat jest związany z Bankiem Handlowym. Zajmował się wdrożeniem Bazylei II oraz pełnił funkcję Dyrektora Biura Sprawozdawczości Nadzorczej, odpowiedzialnego za adekwatność kapitałową i wsparcie procesów zarządzania kapitałowego w Banku.
W latach 2013 - 2014 obejmował stanowisko Dyrektora Finansowego, Członka Zarządu w DM Banku Handlowego. Od 2015 pełni funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju i Strategii w Sektorze Rynków Finansowych i Działalności Korporacyjnej.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył Wydział Metod Ilościowych i Systemy Informacyjnych. W 2004 został członkiem stowarzyszenia ACCA, w 2009 uzyskał tytułu FCCA.

TOMASZ OSSIG - ZASTĘPCA DYREKTORA BIURA MAKLERSKIEGO

Karierę rozpoczął w 1993 roku w Biurze Maklerskim Pomorskiego Banku Kredytowego w Szczecinie, oddział w Pile. Pełnił funkcję kierownika w Punkcie Obsługi Klienta CDM Pekao S.A. w Pile. Od 2000 roku pracował w Departamencie Sprzedaży Instytucjonalnej CDM Pekao S.A. w Warszawie, gdzie następnie objął stanowisko Wicedyrektora. Od sierpnia 2006 do lipca 2008 Senior Sales w ING Securities S.A. w Warszawie. Od sierpnia 2008 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. odpowiedzialnego za Biuro Klientów Instytucjonalnych.

Absolwent Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy, posiada tytuł magistra inżyniera zdobytego na Wydziale Budownictwa. Studia Podyplomowe w zakresie Szacowania nieruchomości na ART w Olsztynie na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej. Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 2380, licencja maklera papierów wartościowych nr 1373.

Agnieszka Rostkowska - ZASTĘPCA DYREKTORA BIURA MAKLERSKIEGO

Związana z rynkiem kapitałowym niemal od początku jego istnienia (1992). Do Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. dołączyła w 2002 roku. Rozpoczęła wówczas pracę na stanowisku Dyrektora Biura Kontroli Ryzyka i Nadzoru Wewnętrznego, zaś w 2018 roku objęła funkcję Wiceprezesa Zarządu. Wcześniej Członek Zarządu oraz Head of Operations w Credit Suisse First Boston (Polska) S.A. Od 2014 roku Wiceprzewodnicząca Rady Izby Domów Maklerskich oraz Członek Komisji Etyki przy Izbie Domów Maklerskich. Od 2013 roku Wiceprzewodnicząca Komitetu ds. Ryzyka KDPW_CCP. Członek Stowarzyszenia Compliance.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Warszawie, gdzie zdobyła tytuł magistra Zarządzania Organizacją. Ukończyła Podyplomowe Studium z Zarządzania Ryzykiem w Warszawskim Instytucie Bankowości oraz Euroforum MBA w Szkole Nowoczesnego Zarządzania.

RAFAŁ WIATR - ZASTĘPCA DYREKTORA BIURA MAKLERSKIEGO

Karierę rozpoczął w 1995 roku pracując na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE). Przez kolejne 2 lata pracował jako analityk w Moody’s Investors Service w Nowym Jorku. Od 1997 roku był odpowiedzialny za analizy spółek w Wood/Company. W Domu Maklerskim Banku Handlowego S.A. pracuje od 1999 roku. W 2002 roku objął stanowisko Dyrektora Biura Analiz, następnie w 2007 roku funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Absolwent Baruch College City University w Nowym Jorku. Certyfikat Chartered Financial Analyst (CFA).