Aktualności
Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga
8 kwietnia 2020
#Citivolunteers dla ratowników medycznych


Personel ratownictwa medycznego odgrywa dzisiaj kluczową rolę. Nie bez powodu mówi się o nich "cisi bohaterowie"- działają na pierwszej linii frontu, po kilkanaście godzin dziennie, walcząc o życie i zdrowie Polaków. Platformowa crowdfundingowa Planet Heroes razem z #CitiVolunteers - wolontariuszami Citi w Polsce - oraz Fundacją Citi Handlowy uruchomiła zbiórkę specjalną na rzecz wsparcia personelu medycznego w ich codziennej pracy.

Projekt jest kontynuacją akcji wolontariuszy Citi w Polsce, którzy trzeci tydzień zapewniają już posiłki dla 40 placówek medycznych Warszawie i Olsztynie. Ze wsparcia skorzystało ponad 330 ratowników. To ponad 4500 dostarczonych posiłków. Teraz każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę dla zapewnienia pełnowartościowego, ciepłego posiłku dla personelu medycznego każdego dnia. Wystarczy zasilić projekt dowolną kwotą, która pomoże w realizacji wsparcia w kolejnym tygodniu.

- Ten posiłek to wyraz naszej wdzięczności dla ich bezcennej pracy - mówią wolontariusze Citi w Polsce - Oni ratują nasze życie i zdrowie, pracując w warunkach wysokiego ryzyka. Dzisiaj ratownicy pracują po kilkanaście godzin dziennie. Ten ciepły posiłek to pełnowartościowa dawka energii, która pomaga bohaterom sprostać wyzwaniom w tej trudnej codzienności, podkreślają wolontariusze Citi w Polsce.

Zadbajmy o nich razem w tym świątecznym czasie!

Link do zbiórki: https://planetheroes.pl/projects/verified/590#spotlight