Aktualności
Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga
18 listopada 2015
Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Toruń 24-25 listopada 2015 r.


Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które odbędzie się 24-25 listopada br. W Toruńskim Parku Technologicznym w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Jest to jedyne na skalę kraju wydarzenie podejmujące kompleksowo tematykę internacjonalizacji przedsiębiorstw. Jego celem jest przekazanie uczestnikom jak największej ilości praktycznej wiedzy związanej z tematem umiędzynarodowiania działalności. Do udziału w Forum zaproszeni zostali eksperci z firm i instytucji posiadających bogate doświadczenie w tym zakresie.

Podczas 2-dniowego Forum odbędą się 24 panele dyskusyjne i prelekcje podzielone na 4 ścieżki tematyczne, które dedykowane są zarówno początkującym eksporterom, jak i firmom doświadczonym we wchodzeniu na zewnętrzne rynki.

Szczególnie zapraszamy na panel "Strategia umiędzynarodowiania firmy - realna potrzeba, czy relikt przeszłości?" 24 listopada, w którym weźmie udział Jacek Wojciechowicz, prezes Zarządu Centrum Badań DNA sp. z o.o., laureat konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2010 oraz na panel "Wyzwania globalnej gospodarki. Nowe rynki, nowe kierunki" 25 listopada, w którym wystąpi Norbert Konarzewski, dyrektor programowy Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy.

Forum skierowane jest przede wszystkim do: prezesów i właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry zarządzającej firmami o potencjale do rozwoju na rynkach zagranicznych oraz pracowników firm eksportowych.

Punktem szczególnym Forum Ekspansji MŚP będzie uroczysta Gala (24.11.2015 r.), podczas której zostaną m.in. nagrodzeni laureaci konkursów organizowanych przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.: "Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015" oraz "Lider Eksportu Pomorza i Kujaw 20150.

Szczegółowe informacje, program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej wydarzenia: www.globalnybizn.es

Serdecznie zapraszamy! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (rejestracja jest obowiązkowa).

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym: Ministra Gospodarki, Ministra Infrastruktury i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Prezydenta Miasta Torunia, Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Partnerzy Strategiczni:
Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga, Deloitte, Binase, Baker&McKenzie, Grant Thornton, Konfederacja Lewiatan, Lionbridge, UK Trade & Investment.