baner

Dlaczego warto pracować i żyć w Polsce.

 • icon

  01

  Polska jest 9 krajem w Europie pod względem wielkości

 • icon

  02

  Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie

 • icon

  03

  17 Polaków otrzymało Nagrodę Nobla

 • icon

  04

  Oglądanie Kevin sam w domu to w naszym kraju tradycja świąt Bożego Narodzenia 😊

Jak wspieramy kandydatów z zagranicy?

Pomagamy z formalnościami dotyczącymi legalizacji pobytu
Wspieramy w uzyskaniu pozwolenia na pracę

Jak wspieramy różnorodność międzykulturową i międzynarodową?

Finansujemy naukę języka polskiego

Organizujemy wydarzenia integracyjne i wspierające różnorodność (np. International Day dla pracowników, Multicultural Session dla rodzin pracowników)

Powołaliśmy zespół Beyond Borders wspierający pracowników z zagranicy

Angażujemy się w aktywność działającego w całej Grupie Citi - Muliticultural Network promującego różnorodność, inkluzywność i mobilność

Zobacz, co mówią pracownicy Citi Handlowy:

Lucia Caprita
Lucia Caprita
Dyrektorka Departamentu Wdrożeń TTS, p.o. Dyr. Dep. Kanałów Cyfrowych i Danych
Mając doświadczenie pracy w Citi w różnych krajach w Europie Środkowo-Wschodniej, niezwykle cenię sobie możliwość bycia częścią Citi Handlowy. Ostatnie dwa lata były niezwykle wzbogacające pod względem możliwości uczenia się: od struktury i sposobu działania banku, przez budowanie konkurencyjności na rynku i tworzenie dopasowanych rozwiązań dla klientów, po zaangażowanie ludzi i ich szczerą chęć pracy na najwyższym poziomie. Dzięki otwartości wszystkich partnerów, z którymi miałam kontakt, było to łatwe i przyjemne doświadczenie. Z prywatnej perspektywy - historia i kultura Polski są tak bogate, że dają nieustanną przyjemność odkrywania nowych miejsc lub faktów o kraju. Przez ostatnie 10 lat, od kiedy po raz pierwszy odwiedziłam Warszawę i Polskę, kraj rozwija się absolutnie imponująco, dlatego jestem niezmiernie szczęśliwa, że tu mieszkam.
Jim Foley
Jim Foley
Członek Zarządu Citi Handlowy, Dyrektor Sektora Bankowości Transakcyjnej
Pracownicy Citi Handlowy i Polacy, których spotykamy, są niezwykle przyjaźni i zainteresowani tym, aby nasz czas w Polsce był wyjątkowy. Ludzie, jedzenie, technologia, historia i położenie sprawiły, że Polska jest dla nas jednym z najłatwiejszych do osiedlenia się i jednym z najprzyjemniejszych miejsc do pracy i życia. Citi Handlowy wdrożył wiele inicjatyw pomagających pracownikom, jedną z nich jest Beyond the Borders, której mam szczęście patronować. Ten projekt ma na celu wspierać pomysły, doświadczenia i kulturę różnorodności wewnątrz banku, jak i globalnie, oraz poszerzać grono zaangażowanych ambasadorów banku. Praca w Citi Handlowy i w Polsce niewątpliwie wzbogaci Twoje CV, zwłaszcza, że atmosfera i różnorodność tu panujące są dość unikalne. Ponadto możesz zamieszkać w jednym z najpiękniejszych i dostępnych finansowo krajów Europy.
Aleksandr Zdan
Aleksandr Zdan
Analityk ds. Operacji Ryzyka
Najlepszą rzeczą w pracy dla Citi Handlowy w Olsztynie jest lokalizacja. Korzystna sytuacja ekologiczna w mieście, brak producentów przemysłowych zanieczyszczeń powietrza oraz wspaniała przyroda sprawiają, że miejsce to jest atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, takich jak moja. Daje to możliwość obcowania z naturą, co dodatkowo inspiruje mnie w trudnych czasach pracy zdalnej.
Marcelle Tchabie
Marcelle Tchabie
Analityczka Kredytowa w Pionie Ryzyka Klientów Korporacyjnych
Minął rok od rozpoczęcia pracy w Citi Handlowy i do tej pory jest to ekscytująca podróż. Moi menedżerowie i koledzy odegrali kluczową rolę w zapewnieniu mi płynnej relokacji do kraju i przejęcia bieżących obowiązków służbowych. Mam tu zapewnioną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Mam możliwość wieść bezpieczne i niedrogie życie. Miałam okazję odwiedzać fascynujące zamki, ekscytujące muzea i wyjątkowe atrakcje. Polacy są przyjaźni i gościnni. Uwielbiam mieszkać i pracować w tym pięknym kraju!
Neha Pandey
Neha Pandey
Analityczka ds. Wsparcia Operacji Bankowości Detalicznej, Developerka VBA
Minęły mi już trzy lata w Polsce. Najbardziej urzekające w tym kraju jest dla mnie jego dziedzictwo kulturowe, pogoda, przyjaźni ludzie i piękne krajobrazy. Uwielbiam pracę w Citi Handlowy ze względu na elastyczne godziny pracy, kulturę organizacyjną, globalną markę oraz wspierający zespół.
Elisa Chen
Elisa Chen
Starsza Doradczyni Bankowa, Departament Klientów Globalnych
Praca w banku Citi Handlowy w Polsce od początku była wspaniałą przygodą. Mój zespół obsługuje wiele międzynarodowych firm działających w Polsce. Jesteśmy w stanie dostarczyć im zróżnicowane rozwiązania przy wsparciu kolegów z całego świata - od codziennych operacji po strategiczne dyskusje. Moi współpracownicy są bardzo gościnni i otwarci. Ponadto, dzięki sprzyjającym warunkom życia i wsparciu socjalnemu, wygodnie jest założyć rodzinę w Warszawie (Polsce).
Gopal Krishna
Gopal Krishna
Data Scientist
To, co najbardziej cenię w Citi Handlowy i w Polsce to serdeczna i pomocna postawa ludzi - są bardzo pogodni i nawet nieznajomych witają uśmiechem i dzień dobry (co było dla mnie miłą niespodzianką). Citi Handlowy to świetne miejsce do pracy z doskonałą kulturą organizacyjną i utalentowanymi ludźmi, jednak najbardziej doceniam fakt, że bank aktywnie działa na rzecz społeczności poprzez podejmowanie licznych inicjatyw w tym zakresie.
Agnieszka Olszewskaya
Agnieszka Olszewskaya
Ekspertka ds. analiz
Trzy cechy, które według mnie najlepiej opisują pracę w Citi Handlowy to: wspaniali ludzie, brak rutyny i ciągły rozwój. Wszystkie są dla mnie równie ważne i razem sprawiają, że to doświadczenie jest tak wyjątkowe. Oczywiście, życie to nie tylko praca i pod względem oferty spędzania czasu wolnego Polska jest ukrytą perłą Europy. Mniej popularna niż inne kraje UE, ale nie ustępuje im w kwestiach kulturowych, historycznych i jakichkolwiek innych.
baner