baner

Programy rotacyjne dla absolwentów

Rozpocznij karierę w Citi Handlowy, pomożemy Ci ją rozwinąć!

O programach rotacyjnych dla absolwentów

Programy rotacyjne są unikalną możliwością na zdobycie praktycznego doświadczenia w niekonwencjonalny sposób. Dzięki rotacjom w ramach różnych departamentów oraz wsparciu mentora zdobywasz szeroką perspektywę na funkcjonowanie biznesu, a jednocześnie pracujesz przy istotnych projektach wdrażając, optymalizując czy rozwijając nasze produkty, usługi i procesy wewnętrzne. Po ukończeniu Programu wiedzę wykorzystasz zajmując jedno ze stanowisk w ramach obszaru, w którym odbywał się Twój Program.

Programy otwierane są w wybranych obszarach banku, trwają od 24 do 28 miesięcy. Czas ten podzielony jest na kilka rotacji. Program przeznaczony jest dla studentów wszystkich kierunków, którzy w momencie jego startu będą absolwentami studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.
Dlaczego warto dołączyć na program rotacyjny?
icon
Unikalna droga rozwoju
icon
Wpływ na własną ścieżkę kariery
icon
Szeroka perspektywa biznesowa
icon
Mentoring i ekspozycja na senior management
icon
Ważne projekty, dzięki którym masz wpływ
icon
Praca w dużej, międzynarodowej organizacji
Czego oczekujemy od przyszłych uczestników?
icon
Sprecyzowanych zainteresowań zawodowych
icon
Sukcesów akademickich
icon
Pierwszych, adekwatnych doświadczeń zawodowych
icon
Kreatywności i innowacyjnego myślenia
icon
Dążenia do celu i ambicji
icon
Biegłej znajomości języka angielskiego
baner
baner
baner

Citi Handlowy to miejsce dla Ciebie

Obszary, w których możesz się rozwijać w ramach programów rotacyjnych:
Bankowość Transakcyjna
Obszar, który oferuje wszechstronny pakiet rozwiązań wspierający zarządzanie gotówką, płatnościami, należnościami, płynnością i usługami inwestycyjnymi, a także rozwiązania w zakresie kapitału obrotowego, finansowania handlu i usług.

Program w tym obszarze trwa 28 miesięcy, w trakcie których odbędziesz cztery rotacje w ramach Sektora Bankowości Transakcyjnej. Zaczniesz od miesięcznego szkolenia wprowadzającego. Następnie rozpoczniesz pierwszą rotację, która będzie trwać 9 miesięcy. Kolejno, czekają na Ciebie 3 półroczne rotacje, z czego jedna będzie rotacją międzynarodową w ramach regionu EMEA. Przykładowe rotacje, jakie możesz odbyć w ramach Programu mogą obejmować, np. departamenty odpowiadające za wdrożenia lub rozwój produktów, finansowanie handlu, sprzedaż lub wsparcie biznesu.
Bankowość Korporacyjna
W ramach tego obszaru koncentrujemy się na oferowaniu klientom najwyższej klasy produktów i usług przy wykorzystaniu wyjątkowej globalnej sieci Citi. Dbamy o finanse firm zarówno z sektorach średnich i dużych przedsiębiorstw, polskich i globalnych korporacji, jak również spółek Skarbu Państwa.

Program w tym obszarze trwa 24 miesiące i podzielony jest na cztery półroczne rotacje. Przykładowe rotacje, jakie możesz odbyć w ramach Programu mogą obejmować, np. departamenty odpowiadające za obsługę i utrzymanie relacji z klientami korporacyjnymi, ryzyko dla bankowości korporacyjnej czy rozwój i wdrożenia produktów i usług.
Pozostałe obszary
Co jakiś czas uruchamiamy programy rotacyjne w innych obszarach Banku, np. w Sektorze Zarządzania Ryzykiem lub Sektorze Operacji i Technologii (programy ukierunkowane na konkretny obszar biznesowy, np. operacje dla bankowości detalicznej lub korporacyjnej lub zarządzanie projektami). Programy są dwuletnie i podzielone na cztery półroczne rotacje. Śledź naszą stronę internetową, aby być na bieżąco!
baner

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Przesłanie CV
  2. Rozmowa telefoniczna z rekruterem
  3. Test językowy
  4. Assessment Center
  5. Sukces! Witamy w Citi Handlowy

Zobacz, co o programach rotacyjnych mówią ich byli uczestnicy:

Igor Noremberg
Igor Noremberg
Program Rotacyjny dla Absolwentów w obszarze Zarządzania Projektami
Już sama definicja programu rotacyjnego podkreśla jego największą wartość. Program oferuje przede wszystkim możliwość odkrycia swoich talentów w różnych obszarach działalności banku. Rotacje to również doskonała sposobność, aby wypracować wiele cennych relacji zawodowych.
Danny Zhang
Danny Zhang
Doradca Bankowy Klientów Międzynarodowych, Departament Bankowości Przedsiębiorstw
Dołączyłem do programu rotacyjnego będąc świeżo upieczonym absolwentem. Po odbyciu wszystkich czterech rotacji przekonałem się, jak działa wiodący, globalny bank. Ta wiedza jest niezbędna dla osób takich jak ja, które dopiero zaczynają karierę. Co najważniejsze, mogłem pracować z wieloma utalentowanymi osobami z Citi Handlowy i ze świata!
Aleksandra Drapińska
Aleksandra Drapińska
Menedżerka ds. Produktów Marketingowych
Jestem wdzięczna za możliwość odbycia programu rotacyjnego w Citi Handlowy. Poleciałabym go każdemu, kto ma na celu rozwój i rozważa w przyszłości wejście na ścieżkę managerską, ale nie jest jeszcze pewny, jaki konkretnie obszar biznesowy będzie ku temu najlepszy. Podczas ostatnich dwóch lat miałam sposobność pracować w czterech różnych departamentach, co pomogło mi odnaleźć miejsce, w których zechciałam zostać, by rozwijać dalszą karierę. Jeśli cechuje Cię ambicja i łatwość dostosowania do zmian – program rotacyjny jest na pewno dla Ciebie!
Michał Kirstein
Michał Kirstein
Dyrektor Departamentu Marketingu Internetowego
Program rotacyjny to przede wszystkim możliwość poznania firmy z wielu stron. Daje możliwość wejścia w różne obszary biznesowe i zbudowania relacji z ludźmi, ale też wymusza szybkie dostosowanie się do nowego środowiska i zadań. To procentuje w przyszłości. W moim przypadku, pozwoliło mi świadomie wybrać ścieżkę kariery i zająć się tym, co dawało mi najwięcej frajdy. Natomiast umiejętność szybkiej adaptacji oraz podejmowania zupełnie nowych wyzwań, sprawiły, że nie zastanawiałem się długo, gdy pojawiły się nowe, ciekawe możliwości, np. wyjazd na rok do pracy w regionalnym biurze Citi w Singapurze, zmiana obszaru biznesowego czy objęcie stanowiska szefa najpierw małego biura, a później całego departamentu. Nie można zapomnieć też o znaczeniu relacji, zarówno tych biznesowych jak i koleżeńskich, które mimo ukończenia programu już kilka lat temu, nadal trwają.
Eleonora Gallus
Eleonora Gallus
Program Rotacyjny dla Absolwentów w obszarze Bankowości Transakcyjnej
Program rotacyjny w Citi Handlowy oferuje możliwość uczenia się i pracy zarówno na płaszczyźnie lokalnej, jak i globalnej: dzięki różnorodnym rotacjom zdobędziesz wszechstronną wiedzę na temat biznesu, pracując jednocześnie z doświadczonymi profesjonalistami z całego świata. Znajdziesz tu przyjazne i wspierające środowisko do rozpoczęcia kariery i mnóstwo dostępnych dróg ku temu, by dalej rozwijać swoje umiejętności. Co więcej, Warszawa to prawdziwie międzynarodowe miasto, w którym łatwo będzie się zaaklimatyzować. Znajdziesz w nim jednocześnie wspaniałe miejsca i atrakcje do odkrycia.
Sabina Zielinska
Sabina Zielinska
Dyrektorka Departamentu Rozwoju i Optymalizacji Biznesu
Po dołączeniu do program rotacyjnego w 2010 roku odbyłam cztery półroczne rotacje w ramach Sektora Bankowości Detalicznej zarówno w Polsce, jak i w regionalnym biurze Citi w Londynie. Program dał mi niepowtarzalną możliwość nawiązywania relacji oraz poszerzenia kompetencji i wiedzy na temat produktów i procesów bankowych, jak również poznania specyfiki poszczególnych regionów i kultur. Ponadto, wykształcił we mnie ciekawość, umiejętności: zadawania pytań, motywowania siebie i innych, pracy zespołowej i najważniejszą – tworzenia wartości dla klientów. Po ukończeniu programu miałam szansę prowadzić najbardziej strategiczne projekty Bankowości Detalicznej w Citi Handlowy, w tym rozwijać sieć oddziałów Smart i wdrażać biometryczną weryfikację klientów. Od 2018 kieruję Departamentem Rozwoju i Optymalizacji Biznesu wciąż wykorzystując to, czego nauczyłam się podczas programu.
Marta Sternicka
Marta Sternicka
Kierowniczka w Biurze Operacji w Regionalnym Centrum Rozliczeń w Olsztynie
Rozpoczynałam program rotacyjny z założeniem, że po jego zakończeniu będę chciała objąć rolę managerską. Program, poprzez realizację różnorodnych zadań, pozwolił mi poznać bank z różnych perspektyw, zbudować siatkę kontaktów oraz przygotować mnie do roli lidera. Osiągnęłam swój cel. Dziś zarządzam dużym zespołem operacyjnym w Regionalnym Centrum Rozliczeń w Olsztynie i dalej się rozwijam, budując swoją ścieżkę kariery.
Michał Kozubowski
Michał Kozubowski
Dyrektor Departamentu Relacji z Klientami Międzynarodowymi w Pionie Bankowości Przedsiębiorstw
Uczestnictwo w programie było wyjątkowym doświadczeniem, które z jednej strony pozwoliło mi zapoznać się rożnymi obszarami banku i lepiej wyrobić sobie opinię na temat miejsca, w którym chciałbym pracować na stale, a z drugiej strony umożliwiło poznanie wielu interesujących osób i stworzyć krąg znajomych, z którymi trzymam się po dziś dzień. Nawet teraz gdy od zakończenia programu minęły już lata, nadal przyjaźnię się z osobami, z którymi rozpocząłem pracę w ramach programu. Dzięki jego specyfice i możliwości rotowania co sześć miesięcy miałem również możliwość uczestnictwa w wielu interesujących projektach z różnych obszarów i samodzielnego kierunkowania mojej ścieżki rozwoju.
baner

Sprawdź, jakie możliwości niesie ze sobą Program Praktyk Letnich!