POLECAJ KONTO CITIGOLD

Sprawdź, jak otrzymać 1 000 zł za każde skuteczne polecenie konta Citigold!

Więcej

Oferta „Polecam Citigold - Edycja Specjalna Online” trwa do 30 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania puli 100 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu Citigold lub Citigold Private Client.

DOSTAWY Z RESTAURACJI

Odbierz 10% rabatu lub niespodziankę płacąc kartą Citi.
Zamawiaj ulubione dania z bezpieczną dostawą do domu.

Sprawdź

KONTO OSOBISTE CITIGOLD

Sprawdź, jak otrzymać do 2 500 zł na powitanie z kontem Citigold po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie oferty „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja wiosenna.”

Więcej

Oferta „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja wiosenna” trwa do 30 czerwca 2021. Szczegóły otrzymania nagród znajdują się w Regulaminie oferty dostępnym na stronie Banku www.citigold.pl. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

KONTO CITIGOLD

Jeszcze niższy koszt wymiany walut z kontem Citigold.

Więcej

Oferta „Najlepsze ceny w Citi Kantor dla Citigold na powitanie” trwa do 30.04.2021 r. i jest dostępna dla klientów, którzy spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Załóż konto osobiste przez selfie nawet w 10 minut!

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.