OTWÓRZ KONTO CITIGOLD

Sprawdź, jak zyskać 2000 zł na produkty Salomon, Wilson czy Suunto z kontem Citigold!
Oferta dla nowych klientów.

Więcej

Oferta „Aktywni z Salomonem i Citigold” jest ważna do 31.08.2021 r. Szczegóły oferty dostępne są w Regulaminie oferty, który znajduje się na stronie Banku: www.citihandlowy.pl. Oferta na takich samych lub podobnych warunkach może się powtarzać w przyszłości. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Konto Osobiste Citigold to rachunek płatniczy.

KONTO OSOBISTE CITIGOLD

Sprawdź, jak otrzymać do 3 000 zł na powitanie z kontem Citigold po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie oferty „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja Letnia.”

Więcej

Oferta „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja letnia” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 30 września 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty, dostępnym na stronie internetowej Banku www.citibankonline.pl/dokumenty/. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2019 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

DOSTAWY Z RESTAURACJI

Odbierz 10% rabatu lub niespodziankę płacąc kartą Citi.
Zamawiaj ulubione dania z bezpieczną dostawą do domu.

Sprawdź

Załóż konto osobiste przez selfie nawet w 10 minut!

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.