Citi Handlowy

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Citi Handlowy powstał w 2001 r. z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. – najstarszego komercyjnego banku w Polsce oraz Citibank (Poland) S.A.

Bank stanowi integralną część grupy Citi – wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i oferującej usługi w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi Handlowy obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych, zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Citi Handlowy zatrudnia 3,7 tys. oraz posiada sieć 36 oddziałów na terenie Polski.

Na tle innych banków wyróżniamy się innowacyjnością, użyciem najnowszej technologii – w tym 16 oddziałów SMART, w których można założyć konto w rekordowo krótkim czasie, a także rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dołącz do nas