Akademia na Bank

Citi, Citi Handlowy oraz Uniwersytet Warmińsko – Mazurski zapraszają do udziału w IX edycji Akademii na Bank – cyklu warsztatów trwających od stycznia do maja 2021 roku

Kariera, Citi Service Center, Citi Handlowy

Citi i Citi Handlowy razem z UWM zapraszają do udziału w IX edycji Akademii na Bank!

Co? Gdzie? Kiedy?
Akademia na Bank to cykl 7 bezpłatnych warsztatów online zakończonych certyfikatem z finansów, bankowości, autoprezentacji oraz bezpieczeństwa w sieci. Warsztaty trwają od stycznia do maja 2021 roku. W tym roku wyjątkowa edycja – wirtualne warsztaty przeprowadzane za pośrednictwem aplikacji Zoom.

Kogo szukamy?
Szukamy studentów wszystkich kierunków studiów, z minimum komunikatywną znajomością języka angielskiego oraz umiejętnością analitycznego myślenia, ambitnych, aktywnych, otwartych na nowe doświadczenia! Nie ma znaczenia, na którym roku lub kierunku studiujesz – jesteś mile widziany/a!

APLIKUJ, NIE ZWLEKAJ!
Na Twoje cv czekamy do 31.12.2020
Załącz CV do formularza: www.citi.me/akademia

Nie zapomnij dodać w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16 („Bank”), moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, wykraczających poza zakres danych wskazany w art. 22(1) Kodeksu pracy, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y o możliwości cofnięcia zgody. Ponadto oświadczam, że udzielenie niniejszej zgody ma charakter dobrowolny.”

Co dostaniesz od nas?

WIEDZĘ!
Weźmiesz udział w ciekawych warsztatach prowadzonych w języku polskim, dowiedz się jak wygląda bankowość w nietuzinkowym wydaniu! Zmierzysz się z ciekawymi, rzeczywistymi zadaniami.

PRZYGODĘ!
Poznasz wielu ciekawych ludzi, nie tylko innych uczestników Akademii na Bank, ale również naszych pracowników, specjalistów, analityków, managerów i coachów, z którymi będziesz współpracować. Doceniamy różnorodność dlatego skupiamy wielokulturowy zespół kreatywnych profesjonalistów.

CERTYFIKAT!
Na zakończenie otrzymasz Certyfikat Akademii na Bank, który będzie istotnym atutem zwiększającym Twoją konkurencyjność na rynku pracy - pochwal się nim w CV! Fakt ukończenia Akademii docenimy podczas rekrutacji do: „Programu Praktyk Letnich” i programów rozwojowych dla absolwentów.

PRACTISE ENGLISH!
Poznasz specyfikę pracy w międzynarodowym środowisku globalnego banku, działającego w 160 krajach na świecie. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i doskonalenia zdolności komunikacji. Szlifuj z nami język angielski!

CZEKAMY NA CIEBIE! PLANUJ KARIERĘ! ZDOBĄDŹ CIEKAWĄ PRACĘ!

Znajdź nas na: