PL|EN
Iphone

Poznaj wyjatkową aplikację Citi Mobile®, dzięki której będziesz miał więcej czasu dla swoich bliskich – zarządzanie finansami zajmie Ci tylko chwilę!

Szybko, wygodnie – zarządzasz tak, jak chcesz.

Poznaj aplikację Citi Mobile® i zarządzaj swoimi finansami w aplikacji tak, jak chcesz, gdziekolwiek jesteś.

iphone
Personalizacja
Raty
Historia_transakcji
Bezpieczenstwo
Korzyści
Personalizacja

Dzięki aktywacji usługi Citi Mobile Token masz możliwość bezpiecznej autoryzacji swoich transakcji w aplikacji Citi Mobile. Dowiedz się więcej

Raty

Aktywuj nową kartę szybko i wygodnie w aplikacji – wystarczy kilka kliknięć i gotowe, korzystasz ze swojej karty od ręki.

Historia_transakcji

Teraz aplikacja Citi Mobile jest powiązana z Twoim urządzeniem mobilnym, tzn. tylko Ty możesz zalogować się do aplikacji na danym urządzeniu. Masz również możliwość dodatkowego zabezpieczenia dostępu do aplikacji poprzez logowanie się odciskiem palca lub Face ID (iOS).

Bezpieczenstwo

Zyskaj wygodny dostęp do historii transakcji za okres ostatnich 90 dni – dzięki sprawnej wyszukiwarce i prostemu w obsłudze modułowi filtrowania. Dodatkowo dla karty kredytowej możesz pobrać wyciąg w formie PDF za ostatnie 12 miesięcy.

Korzyści

Teraz wygląd aplikacji odpowiada typowi konta jakie posiadasz. Przejrzysty układ funkcjonalności umożliwa intuicyjne poruszanie się po aplikacji.

Najczęstsze pytania

Czym wyróżnia się nowa wersja aplikacji Citi Mobile®?

Ciesz się zupełnie nowym, zaktualizowanym interfejsem Citi Mobile®:
- Jest szybszy, prostszy w obsłudze i jest stworzony dla Ciebie
- Posiada przejrzysty układ funkcjonalności
- Pozwala w prosty sposób zarządzać Twoimi finansami

Jakie funkcjonalności zapewnia mi nowa wersja Citi Mobile®?

Wybrane funkcje aplikacji Citi Mobile:
- Citi Mobile® Token
- e-Wyciąg z karty kredytowej
- Wygodna spłata karty kredytowej
- Nagrody
- Powiązanie aplikacji z urządzeniem mobilnym

Jak w prosty sposób wysyłać i otrzymywać płatności?

Zaprojektowaliśmy ścieżkę dokonywania płatności na nowo, tak aby była dla Ciebie jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. Teraz możesz korzystać z Citi Mobile Token i łatwo uwierzytelniać płatności. Dodatkowo funkcje płatności i przelewów są szybko dostępne w całej aplikacji Citi Mobile®.

Jak bezpiecznie korzystać aplikacji?

Teraz aplikacja Citi Mobile jest powiązana z Twoim urządzeniem mobilnym, tzn. tylko Ty możesz zalogować się do aplikacji na danym urządzeniu. Dodatkowo masz możliwość logowania się odciskiem palca lub poprzez Face ID (iOS) i wygodnego dostępu do aplikacji.

Co to jest Touch ID?

Touch ID to funkcja umożliwiająca logowanie w oparciu o odcisk palca zapisany na wybranych urządzeniach Apple. Jest to mechanizm logowania alternatywny i szybszy wobec logowania za pomocą Nazwy Użytkownika i Hasła.

Co to jest Face ID?

Face ID to funkcja umożliwiająca logowanie w oparciu o identyfikację twarzy zapisaną na wybranych urządzeniach Apple. Jest to mechanizm logowania alternatywny i szybszy wobec logowania za pomocą Nazwy Użytkownika i Hasła.

Jak bezpiecznie korzystać z Touch ID/Face ID/Odcisku palca?

Unikaj udostępniania swojego telefonu osobom trzecim, nie pozostawiaj go też bez nadzoru, zwłaszcza w miejscach, gdzie mogą mieć do niego dostęp inne osoby, gdyż w przypadku zapisania w pamięci telefonu odcików palców lub map twarzy innych użytkowników mogą one być wykorzystane do logowania na Twoje konto.
Jeśli sprzedajesz lub oddajesz swoje urządzenie mobilne innej osobie, pamiętaj o wcześniejszej dezaktywacji usługi na tym urządzeniu.

Czy warto rejestrować się w Citi Mobile?

Dzięki Citi Mobile możesz na bieżąco śledzić swoje finanse, zawsze i wszędzie, gdy tego potrzebujesz. Dodatkowo aplikacja Citi Mobile jest wymagana do realizacji niektórych transakcji/dyspozycji.

Dlaczego odrzucono wybrane przeze mnie dane do logowania: Nazwę użytkownika lub Hasło?

Ze względów bezpieczeństwa Twoja Nazwa użytkownika i Hasło muszą być stworzone zgodnie ze wskazanymi kryteriami. Jeżeli któreś ze wskazanych kryteriów nie zostanie spełnione, Twoja Nazwa Użytkownika lub Hasło zostanią odrzucone. Hasło musi zawierać przynajmniej 8 znaków; jedną cyfrę; jedną dużą i jedną małą literę. Hasło nie może zawierać:
• polskich liter (ą, ę, ć itp.)
• następujących znaków specjalnych: ( ) , ; @ ~ `
• dwóch identycznych znaków (np. 44)
• trzech kolejnych cyfr (np.123) bądź liter (np. abc) zestawionych bezpośrednio po sobie.

Które wyciągi mogę pobrać z Citi Mobile?

W aplikacji możesz pobrać Wyciąg dla karty kredytowej.

Ważne dokumenty

Pobierz i zaloguj się do Citi Mobile® Google play logo App Store logo