Wirtualne Seminarium na temat:

Planowanie sukcesji majątku dla prowadzących własną firmę.

Seminarium odbędzie się:

Czwartek
25 listopada
godz. 20:15
Zapisz się

Zapisy na Seminarium są dostępne tylko do środy, 24 listopada do godz. 16.00.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Podczas Seminarium Eksperci omówią:

  • Podstawowe zagadnienia planowania sukcesji – zagrożenia i ich wpływ na sukcesję firmową.
  • Główne zagrożenia braku planowania sukcesji firmowej.
  • Cele sukcesji firmowej i czy nieśmiertelność podmiotu to wartość sama w sobie.
  • Formy prawne podmiotów gospodarczych a plan sukcesji – możliwości i konsekwencje.
  • Finanse i zabezpieczenia w planie sukcesji:
    • Ograniczenie dziedziczenia udziałów przez spadkobierców za pomocą zapisów w umowie spółki / ustalenie zasady wyceny udziałów i prawa pierwokupu/ustalenie formy spłaty (ubezpieczenia)
    • Rodzaje zabezpieczeń preferowanych przez przedsiębiorców przy zabezpieczaniu ciągłości biznesu.

Eksperci:

W dniu 25 listopada br. przed rozpoczęciem Wirtualnego Seminarium,
otrzymasz e-mail z linkiem do transmisji oraz hasłem dostępu.

Streaming odbędzie się na platformie YouTube. Podczas Seminarium będzie możliwość zadawania pytań.

Dla uczestników webinarium przygotowaliśmy
specjalną ofertę dostępną jedynie w trakcie transmisji.

s

Zgłoś swój udział:

Wybrane produkty

Poprzednie webinaria

Jak zacząć inwestować? Co ma wpływ na inwestycje?
Tego dowiesz się z naszych dotychczasowych seminariów!

Ważne informacje

Bank Handlowy S.A. Oferta „ Nawet 200 zł z CitiKontem edycja II” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 04.12.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „ Nawet 200 zł z CitiKontem edycja II.” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikacje biometryczna, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje.

Oferta oferty „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja jesienna” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 31 grudnia 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty, dostępnym na stronie internetowej Banku www.citibankonline.pl/dokumenty.html. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2019 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach może się powtarzać w przyszłości.

Konto Osobiste CitiKonto to rachunek płatniczy.

Konto Osobiste Citigold to rachunek płatniczy.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Oferty na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu CywilnegoDowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.