Szukasz nowego sprzętu?

Sprawdź jak zyskać 200zł na produkty marki Salomon w ofercie dla nowych klientów CitiKonta!

Zostań klientem Banku Citi Handlowy już dziś

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.
Konto otworzysz bez wychodzenia z domu!W ramach oferty powitalnej możesz otrzymać voucher w kwocie 200zł na produkty Salomona do zrealizowania w sklepach INTERSPORT


Sprawdź poniżej jakie warunki musisz spełnić gdy już otworzysz konto bankowe.


1

Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN

2

Zaloguj się min 1 raz do aplikacji mobilnej banku

3

Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN

Warunki należy spełnić do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto KontoJak wykorzystać voucher – instrukcja


1. Pojedynczy kod karty podarunkowej INTERSPORT umożliwia klientowi zakup produktów marki Salomon na kwotę 200 PLN brutto.

2. Zakup może zostać zrealizowany w sklepie stacjonarnym INTERSPORT oraz w sklepie internetowym pod adresem www.intersport.pl

3. Aby zrealizować zakup w internecie Klient powinien wpisać kod karty podarunkowej w koszyku zakupowym w polu „Wpisz kod promocyjny” na stronie www.intersport.pl lub podać go przy zakupach w sklepach stacjonarnych INTERSPORT

Termin ważności vouchera – 31 grudnia 2021.

Dodatkowe korzyści z CitiKontem


Codzienna Bankowość za 0 zł

 • za prowadzenie konta
 • za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • za wypłaty z bankomatów Citi
 • za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Znakomite kursy walut

Korzystaj z atrakcyjnej oferty kursów wymiany walut dedykowanej Klientom CitiKonta

EUR Kupno Sprzedaż

EUR
$ USD Kupno Sprzedaż
$ USD
£ GBP Kupno Sprzedaż
£ GBP
CHF Kupno Sprzedaż
CHFKursy walut obowiązujące w dniu 2020-10-26, 9:13:22 AM

Kursy dla transakcji na kwotę min. 1 USD (lub jej równowartości w innej walucie) zmieniamy na bieżąco zgodnie z aktualnymi kursami rynkowymi (od niedzieli od godziny 23.00 do piątku do godziny 23.00, przez całą dobę, wyłączeniem dni świątecznych).

 • Twoje miejsce do wymiany walut. Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymuj powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

 • Zarządzaj finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie.
  Staramy się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest jeszcze szybsze.

 • Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką: telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

 • Płacisz kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania?
  Teraz Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.
  Jeśli płacisz w walucie innej niż waluty, w których posiadasz konta walutowe, rekomendujemy podpięcie Twojej karty debetowej do konta walutowego w EUR.

Bank Handlowy S.A. Oferta „Aktywni z Salomonem i CitiKontem” jest dostępna dla 500 pierwszych Klientów, którzy do 31.03.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Aktywni z Salomonem i CitiKontem” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.